Обранці знову відмахнулися від довиборів в облраду по Старокостянтинову

Депутати Хмельницької облради не проголосували за виділення 335,3 тисяч гривень для проведення проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів).

Таке рішення було прийняте на позачерговій сесії облради у вівторок.

Свою позицію місцеві “парламентарі” аргументували не доцільністю витрачання коштів в умовах війни в Україні.

“Коли в Україні йде війна, на Хмельниччині проводити дочасні вибори в обласну раду не доречно. Хмельницька область і так має достатньо проблем, на вирішення яких варто було б спрямувати ці кошти”, – сказав депутат Ігор Добжанський.

“Ми ніби живемо у двох паралельних світах. З одного боку, на сході країни йдуть бойові дії, а з іншого – вирішуємо питання довибирати депутата в облраду чи ні. Із 104 депутатів пленарні засідання відвідує 59. Ось бачите, який низький рівень дисципліни”, – наголосив депутат Віталій Олуйко.

Обранець Світлана Лукомська навіть розкритикувала діяльність депутата-регіонала Демида, через якого оголошені позачергові вибори.

“Це депутат, який практично не брав участі у сесіях обласної ради, не надав жодної пропозиції для розвитку громади Старокостянтинова”, – зазначила вона.

У підсумку голосування “за” проголосувало нуль депутатів, ще 7 висловилося “проти” проведення довиборів.

Як писав НГП, Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав Хмельницьку обласну раду внести зміни до обласного бюджету і виділити 335,3 тисяч гривень на проведення проміжних виборів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.