“Клона” Самооборони “викурять” з ласого приміщення у центрі Хмельницького

Хмельницький міськрайонний ухвалив рішення звільнити захоплене комунальне  приміщення на вул. Кам’янецькій, 38, де раніше знаходилась аптека №1.

Як повідомили НГП в прокуратурі міста, позовні вимоги задоволені частково. Суд вирішив, що організація, котра називає себе «Хмельницька самооборона та громадський контроль», повинна звільнити приміщення, котре вони самовільно зайняли 12 травня 2014 року.

аптека1

Також вимога примусово висилити одного з активістів так званої “Територіальної громади Хмельницького” Григорія Дерев’янка була відхилена – його перебування у цьому приміщення не було доведено.

Окремо суд відмовив у стягненні 197 тис. грн. збитків, котрі вимагала міська рада.

Рішення суду було прийнято 27 січня 2015 року. Сторони мають право оскаржити його протягом 10 днів після вручення.  Прокуратура оскаржувати рішення не збирається. Чи отримали рішення відповідачі, стане відомо найближчими днями. Якщо оскаржень відповідачів не буде, рішення про виселення набуде законної сили. Тоді виконавча служба зможе звільнити приміщення.

“Незалежний громадський портал” буде відстежувати подальший перебіг цієї справи.

Як відомо, хмельницька міліція влітку 2014 року відкрила кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство» за фактом захоплення комунального приміщення на вул. Кам’янецькій, 38.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Давно пора! Собрался народец с криминальным шлейфом. Чего Кутей только стоит. пекутся за майно громады)))) А Кутей где и у кого помещение в районе перекрестка Заречанской и Староконстантиновского шоссе, взял. И за сколько?

  2. ой пора! ой давно пора!

  3. сьогодні так завна громада…завтра наливайко” …. гнать в шею нах.

  4. без предел повсюду…. пользуюються моментом и безплатно заберают помещения которые стоят не малых денег, начинать нужно вот с таких, а потом и к депутатам. выкурить их оттуда немедлено!

  5. Хаблу по їблу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.