Хмельницьке протезне підприємство не оптимізовуватимуть з вінницьким

Хмельницьке державне протезно-ортопедичне підприємство не приєднуватимуть до аналогічної установи, яка у Вінниці.

Про це написала у “Фейсбуці” директор департаменту соціального захисту Хмельницької ОДА Світлана Лукомська.

Фото Михайла Цимбалюка

Фото Михайла Цимбалюка

“Ми перемогли! Наказом -1091 від 26.12.2014 року П. Розенко (новий Міністр соцполітики – НГП) скасував наказ екс-міністра соцполітики Л.Денісової щодо об’єднання Хмельницького і Вінницького протезних підприемств. Ще в вересні наші колеги з інших областей реагували на нас, як на самовбивць. Але ми – громадскість, працівники ДЕПОП, департамент прийняли рішення – ідемо до суду. Адже кожний розумів, що від підприемства залежить жити або існувати людям з обмеженими можливостями в нашій області”, – зазначила вона.

Як писав НГП, 19 вересня співробітники і пацієнти Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства, а також представники громадських об’єднань інвалідів-протезників не допустили до роботи реорганізаційну комісію, яка приїхала з Вінниці.

Передати хмельницьке протезне підприємство на баланс аналогічоного вінницького розпорядилася Міністр соцполітики Людмила Денисова.

Уповноважений при Президенті Украіни у захисту прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич заявив, що “хтось хоче, щоб величезні гроші державного фінансування протезування перейшли в приватні кишені”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.