Хмельницький протезний завод намагаються “зілляти” у приватну кишеню – голова комітету ВР Сушкевич

Голова комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич висловився  проти закриття Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства.

Про це він заявив на сьогоднішній зустрічі із керівниками соціальних управлінь обласної адміністрації та громадськими діячами.

Він вважає, що хмельницький протезний завод є одним з найкращих в Україні разом із Житомирським, Миколаївським та Тернопільським.

“Під час війни Міністерство соціальної політики вирішило закрити протезні заводи. Сьогодні це сотні безногих і безруких людей з перебитим хребтом. А на рівні влади знищуються протезні підприємства, які мають найменші виробничі витрати і найвищий рівень рентабельності. Схоже, хтось хоче, щоб величезні гроші державного фінансування протезування перейшли в приватні кишені”, – заявив депутат.

Також Валерій Сушкевич додав, що хмельницький протезний завод один з найкращих в Україні по прибутковості, загальновиробничим витратам та інфраструктурі. Оскільки, тут є унікальний реабілітаційний центр, протезний стаціонар та імпортне обладнання. Сюди з’їжджаються інваліди з всієї України, щоб отримати тут висококваліфіковану допомогу.

Як писав НГП, 19 вересня співробітники і пацієнти Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства, а також представники громадських об’єднань інвалідів-протезників не допустили до роботи реорганізаційну комісію, яка приїхала з Вінниці.

Передати хмельницьке протезне підприємство на баланс аналогічоного вінницького розпорядилася Міністр соцполітики Людмила Денисова.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.