Учасникам експерименту з об’єднання патрульної міліції і ДАІ підвищать зарплатню

У Хмельницькому учасникам експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції підвищать заробітну плату.

Про це йдеться у статті “Експеримент хмельницького ДАІ: як виховати універсального правоохоронця”.

“Кожен співробітник-учасник експерименту отримуватиме на 1000 гривень більше, ніж раніше. У середньому сума коливатиметься від 2500 до 3500 гривень. Це небагато, але є певний моральний стимул і невелика підтримка”, – зазначив  заступник начальника Управління ДАІ у Хмельницькій області Віталій Кваша.

Кваша наголосив, що співробітник міліції, який працює в непростих умовах та ризикує своїм життям, має бути, у першу чергу, соціально захищеним і знати, що, якщо піддасться спокусі, то все втратить.

“Саме за таким принципом працюють правоохоронні органи передових світових держав. Статус поліцейського не просто отримати і легко втратити, однак він дає можливість достойно жити, не переймаючись побутовими проблемами. До цього прагнемо й ми”, – сказав він.

Довідка НГП.  Наприкінці жовтня було затверджено проект розпорядження Кабінету міністрів щодо позбавлення підрозділів ДАІ функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень Державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах.

Цим нормативним актом передбачено проведення експерименту на базі Управління ДАІ м. Хмельницького. В рамках експерименту відбудеться об’єднання сил підрозділів ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ.

Експеримент у Хмельницькому розпочався 1 листопада і триватиме до 28 лютого 2015 р.. За підсумками експерименту він, швидше за все, буде поширений на інші міста України.

В експерименті в Хмельницькому задіяні 53 співробітники міліції: 20 від ДАІ і 33 – від ППС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не смішіть людей із такою заробітньою платою. Самий простий даішник за одну ніч по багатих населених пунктах заробить 3-5 місячних зарплат. Ну частинку потрібно віддати…..
    От скажіть мені… хтось із вас бачив бідного даішника?
    А від реформ толку нуль. Як спиняли без причини так і спиняють. Як мажори іздили під градусом так і іздять. Як ховалися у кущах так і ховаються. Ось вам і майбутні реформи! Тільки одна проблема! А скільки мільярдів піде на них? А толку?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.