На проведенні проміжних виборів до облради можна зекономити 100 тисяч

Заступник голови ОВК №187 на парламентських виборах 2014 року Віталій Швед вважає, що провести проміжні вибори до Хмельницької облради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) можна за 250 тисяч гривень, зекономивши, щонайменше, 100 тисяч гривень.

Про це йдеться у статті Віталія Тараненка “Демидів вузол”.

“Завищення відбулося на розрахунку заробітних плат членів ОВК за листопад цього року. Що стосується окладу самого секретаря комісії пані Кострубської, то виникає певний дисонанс. Вона не має права одержувати зарплатню, оскільки на час оголошення проміжних виборів по Старокостянтинову, вважалася секретарем ОВК №187 на парламентських виборах за що їй платилися кошти. Також можна зекономити майже тисячу гривень на друку іменних запрошень — це прерогатива Держреєстру, який держава забезпечує відповідними бланками. Ще 4500 гривень економиться на друку постанови про утворення дільничних виборчих комісій — для цього є сайт Старокостянтинівської міськради, який може безкоштовно розмістити дану інформацію. Теж можна не платити 2200 гривень за облаштування кабінок для голосування. Адже щойно відбулися парламентські вибори і кабіни для голосування залишились на місцевих дільницях, — зазначив він.

“Цікавим є розділ кошторису ОВК про відшкодування витрат на утримання приміщень, де працюють комісії — нарахували понад 15 тисяч. Згідно з постановою Кабінету міністрів України №1713 від 21 грудня 2001 року, приміщення для роботи комісій і для голосування надаються комісіям безплатно, якщо вони перебувають у комунальній власності” — додав Швед.

Як писав НГП, Хмельницька обласна виборча комісія призначила довибори депутатів Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на 28 грудня 2014 року.

За даними ОВК, вартість проведення виборів становить 358 тисяч 640 гривень.

На позачерговій сесії облради 4 грудня депутати проголосували за виділення з бюджету 50 тисяч гривень на друк виборчих бюлетенів замість необхідних 360 тисяч.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.