Екс-регіонала і депутата облради облили зеленкою

Мешканці села Лісові Гринівці (Хмельницький район), які виступають проти забудови музею на землях особистого селянсього господарства, облили зеленкою депутата Хмельницької обласної ради, колишнього члена Партії регіонів Петра Тарасюка.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За словами протестувальників, суть земельного конфлікту криється у тому, що сільський голова разом з депутатом Тарасюком намагаються забрати у селян близько 20 гектарів сільськогосподарських земель, на які є державні акти. Їх мета – побудувати музей.

“При цьому поряд є поля, на яких можна було б зводити музей. Жодного історико-культурного значення наші ділянки не мають. Це підтверджує наукова археологічна експертиза, проведена “Подільською археологією”, – зазначили мітингувальники.

DSC_0092

Разом з тим, обранець Петро Тарасюк наголосив, що на цих землях знаходяться скіфські поховання і тому доцільно зведити на них музейно-культурний комплекс «Все Поділля», «Гніздо багатошарових поселень Урочища Камінь, Торцовий Горб».

Депутат додав, що землі зайняли не самозахватом, а за допомогою райдержадміністрації. Саме її чиновники, не зважаючи на рішення про створення музею, виділили землю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 52

 1. У нас так само забирали маршрути,депутати вирішили і пошлі всі вон. А ви депутатам сказали,що земля приватна? Заберіть у Кольгофер,в неї повно землі в тих же Гренісвцях,тоді подивимось що буде.у кожного депутата є свої землі ,хай скинуться. Ви з тою землею не знаєте що вже робите.до сьогоднішнього дня маршрути у бувших і сьогоднішніх керівників. Якщо ще вони зберуться на майдані на наступну сесію ,то Тарасюка винесуть на смітник за місто і закопають. чому везде де солодко,він?чому не хоче побудувати сучасний будинок для ветеранів,дітей сиріт,переселенців? Який музей? Що він має до музеїв? Бред повний.краще куртку дівчині Тарасюк купи,вона постраждала із-за тебе,в неї немає таких машин і статків,вона маршрути і землі не продавала.Де той Тарасюк зараз робить ,може хто напише,потрібно робити акцію,а то як керував при Партії Регіонів так і хоче керувати. А на сесії їх більшість,от і голосують за злочинні накази.Де зміни? дійсно,з такими як Тарасюк може тільки народ справитися

 2. Ребята! Так нельзя.А Тарасюку на Майдане нельзя появляться,только его и лупят все время. Или он действительно редиска,или просто попадает. Смаль появился такой холененький т спокойненький. Чего вдруг? Знал наверно,что заминируют по звонку администрацию. Кто он сейчас? Чей советник?А вооюще Тарасюк Свободовец,пускай и в прошлом,и ударовец и регионалец. Все у него вроде ничего,только ума маловато. Природа матушка отдохнула.

 3. Заказуха чистої води, красилівська хвойда Наташа вже тут , як нещасна мешканка села…Ну прям зірка новин та ютюба)

 4. Все дуже дивно! Можна було обійтись без скандалу. Подивитись на земельні схеми,де приватні землі і оформлені документи,то зрозуміло,що претендувати на ті землі Тарасюк не може. А чому йому з Лежанським тільки ті землі,на які вже є документи потрібні,тут напевне питання. Виділяє землі голова сільської ради,а не сесія обласної ради. Хто бачив проект музею? Чому не брати вільні землі? До Тарасюка дійсно багато питань. Може він працює в держкомземі? Напишіть будь-ласка! Якась плутанина від Мутного Тарасюка.

 5. Мені цікаво,як швидко змиється зеленка?Може очі перефарбуються? Відпишиться пане Таратасюку,якщо будуть проблеми,за 10 соток землі ми повернемо вам обличчя. Приходьте на Прибузьку!

 6. Кожен день проїжаю біля тої ділянки 41 маршруткою. Догога 100 раз полатана і розлазиться вже, на тій землі ніколи нічого не вирошують тільки собак вигулють. Якщо дійсно побудують якись музейний комплекс з відкритою тереторією і зроблять догогу то це тільки плюс для міста та для села. А як набудують котеджів з закритою територією то прийдем туди з коктелями молотова. А ця акція попахує звичайним деребаном землі.

 7. Басістий і Кошовий понабирали гектарами землі під селом як сільгосп угіддя ще в 2011 році,а як піднакрали грошенят вирішили побудувати котеджі для еліти.Жителі села там жити не будуть та і земель в них там немає!А депутат написав запит про походження земель і на яких законних правах починається незрозуміле будівництво на закритих територіях!Вот вони і почали гасити депутата,бо еліта хоче гарні маєтки під містом…а на село і культурні спадщини їм наплювати!

 8. Саме цікаве з тих людей хто поотримували там по пару гектарів і цего стада немає жителів Лісогринівецької територіальної громади…І як ці горе забудовники думают що відігнавши всіх буду там будувати собі ресторани і сауни на землях сільгосп призначення то повірте це вже не той час люди вас винесуть далеко за межі селища!

 9. Не важно что Тарасюк регионал,он просто наглец. Там где он всегда большая проблема,он безграмотен по своей сути,а еще лжец. Даже читая понимаеш,что Тарасюк крутит. Про перевозчиков все правда. За каждую подпись брались деньги,им с Вербановским пригрозили судом-они ушли с ОДА очень скоростно. Могли посадить за взятку. Здесь тоже,любая земля-деньги,когда больше,когда меньше. Думаю,что у Тарасюка она есть и не одна сотка,оформлена на родственников,но ему всегда мало,почему опять он продолжает дело Ядухи? Видать отработать надо тоже депутатство. Сколько все будет продолжаться? Деньги в АТО,а не на музей. Придумал чушь,а сам то хоть в один музей заходил?????? Бездарь и врун!!!!!!

 10. Так нельзя ,пусть плохой,но он человек!

 11. В обласному центрі з’явиться власний парк мініатюр “Все Поділля”

  Для цього проекту у Лісових Гринівцях в історичному урочищі Камінь було виділено майже 11 гектарів землі.
  В Україні таким парком може похвалитися лише Крим, проте організатори проекту мають на меті збудувати у Хмельницькому цілий історичний комплекс. Здати готовий об’єкт планується вже у 2015 році, а на будівництво витратити приблизно 1млн. 920 тис.грн..

  Парк мініатюр – перший пілотний проект регіонального розвитку Хмельниччини у рамках виконання плану реалізації стратегії регіонального розвитку області на 2011-2020 роки.

  У парковому комплексі будуть представлені зменшені копії визначних історичних та архітектурних пам’яток області: старовинна фортеця Кам’янця- Подільського, поселення у с. Губин, Меджибізький замок, маєток з Самчиків, церкви Полонного та Ізяслава. План парку мініатюр також передбачає встановлення старовинних помешкань тих часів від кожного району в реальному масштабі. Планується зведення гончарні, кінного іподрому, козацької Січі, церкви, різноманітних майстерень та навчальних центрів бойового козацького мистецтва.

  У майбутньому історичному комплексі, будуть проводитись й тижні української культури, традицій та словесності, наприклад, тиждень народної вишиванки або ж тиждень української кухні.

  Що ж стосується фінансування парку мініатюр “Все Поділля”, то більшість коштів планується отримати від представників Євросоюзу, які зацікавлені у цьому проекті. Проте, європейці можуть внести у проект свої інвестиції, лише за умови дотацій від селищних рад, міської та обласної адміністрацій, громадських організацій, установ, які відповідають за історичну, етнічну та культурну спадщину нашої області.

  Отож із створенням такого парку мініатюр у 20-ти районів нашої області з’явиться реальна перспектива показати себе у всій красі, а Україні дізнатися чим славляться Хмельниччина, які унікальні природні утворення та архітектурні споруди знаходяться на її території.

 12. А Тарасюк стане його директором,а чи не Вася Ядуха в цьому зацікавлений ,сидить і пише. Що до цієї справи має Тарасюк? Де він робить? Чого іменно в цьому місці? Попахивает душком,щось крутять і дуже серйозно. Хто має виділити ці кошти,обласний бюджет? Це нереально,особливо зараз. А зробити все в мініатюрі,не знаю. Спілка художників,архітекторів хоча б,не засідали. Цього проекту ніхто в очі не бачив. А на проект кошти?А цих 11 гектарів на 49 років аренди? Не в період війни пане Тарасюк і Лежанський. Бо я бачу вам все і всі похер. Ідіть на війну,в АТО, а в мирний час будемо думати. А хто з регіоналів був в АТО? Тарасюк! Не займайся дурницями,хлопцям не вистачає одягу,ліків і багато іншого,займись волонтерством,а не брехнею!!!!!!!

 13. Нехай Тарасюк сидить тихенько і не рипається. Аферюгі разом з Лежанським. Замість того,щоб зібрати людей,віддати кожному землі,вони думають забрати 11 гектарів. Ви що чокнуті? Самі напридумали скифську культуру і багато чого іншого . Самі написали в усі органи з претензіями. Таких Тарасюків і Лежанських потрібно віддавати під суд. Але є людський суд! Наступна сесія 26 грудня,приідь Лежанський і підтримай друга на Майдані. Покажіть свої машини шикарні.Сволочі! Хапуги! Ідьте в АТО жирні кабани і не розповідайте дурню людям. От такі у нас депутати-дегенерати!

 14. Погоджуюсь,але не в Лісових Гринівцях. Якщо це так,то не робіть близько до міста,беріть Ізяславський,або Білогірський район. Щоб підняти ці дальні райони. Яка різниця куди їхати ,аби було цікаво.просто на музей мініатюр дивитись ніхто не приїде, робіть щось типу Лас-Вегасу,без Вас все уже придумали .поки що це навіть не в проекті,відать самі написали ,Ядуха зацікавився,бо то землі,а Тарасюк вчепивмя як
  Блоха

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.