Під Хмельницьким будують котеджі на землі зі слідами скіфської культури

Хмельницька обласна рада підтримала запит депутата Петра Тарасюка до правоохоронних органів стосовно будівництва на території земель культурної спадщини. Мова йде про 15 га в районі села Лісові Гринівці, за мікрорайоном Озерна.

За словами депутата, невідомі забудовники збираються звести житло на території, котра була виділена для створення Обласного культурно-просвітницького центру.

«Сьогодні цій території є ділки, які почали будівельні роботи. Ця земля є культурною спадщиною зі слідами скіфської культури. Архітектори, готуючи будівельний майданчик зарівнювали нерівності, котрі могли бути давніми похованнями”, – сказав депутат.

“Будівельники ведуть себе по-хамськи. Не рахуються ні з депутатами сільради, ні з сільським головою. Є дзвінки з високих кабінетів про те, що там має бути котеджне містечко. Вчора ми виїхали туди разом з козацькими організаціями всієї області, і встановили камінь на місті, де вперше в Україні буде збудована козацька церква. Там уже був Хрест, котрий будівельники зараз з усіх боків обкопали”, – наголосив Тарасюк.

Ця земля на території сільської ради, і жодне будівництво без її згоди не може здійснюватися. Депутати ж проголосували за те, щоб виділити 50 га для створення музейного комплексу під відкритим небом, розширивши раніше заплановану територію.

“Не дивлячись на те, що на дану територію вже виїжджали начальник міліції, прокурори, депутати, далі продовжується будівництво», – додав Петро Тарасюк.

Він також пояснив, що землю зайняли не самозахватом, а за допомогою райдержадміністрації. Саме її чиновники, не зважаючи на рішення про створення музею, виділили землю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. так ці землі продав коліщак який був головою Хмельницької РДА а сам тепер там в гринівцях й живе

 2. Як видно старі схеми так і далі працюють без рішення громади та місцевих депутатів хмельницька РДА оформили земельки під фермерське господарство ,а як все трохи стихло починається будівництво. Але на цей раз невдача-попали на засвічені уже раніше землі і щей депутат громаду підтримав,а не забудовника…(не часто таке буває((( А скільки ще таких земель по всій області по тихому і пропаде.

 3. ХАЙ ДОБУДУЮТЬ – ПОТІМ ЗАБРАТИ І ПЕРЕДАТИ У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ, ЧИ ЗРОБИТИ ДИТЯЧИЙ ТАБІР!!!! СЛАВА УКРАЇНІ

 4. Знаючи депутата Тарасюка,то він сам все це і затіяв. Це він балончиком пульнув в очі хлопцям,які стояли на Майдані. Це він був в Свободі і бігом скакнув в Партію Регіонів. Є питання до депутата хлопці?! Подивіться Єкскзив,там все про Коліщака сказано-крадій!

 5. чому Коліщак як після нього був іє Кольгофер. Доречі РДА при ригах творила й інші кумедні речі.

 6. Пам’ять дуже коротка. Кольгофер так мало був,що всі забули.

 7. Не можуть просто так будуватися( ні зараз,ні колись). Повинні бути документи. Є чиясь зацікавленість!!! Тарасюк грає. Це він і Вербановський брали гроші з перевізників,бухали по області до поросячого визгу.. Так що з Тарасюком треба бути дуже уважним,він аферюга.

 8. Нема кому вірити. Це головний хабарник Тарасюк,він тут же втік,щоб не розірвали. Про них з Вербановським легенди ходять. Просто так він нічого не робить. Ржачка,виліз і лобіює свої питання на сесії . Щось міняється? Нічого.

 9. Тарасюк з Цапом хочуть насамкінець ще відхватити кавалок землі

  • Тарасюк подав депутатський запит до правоохоронних органів стосовно будівництва на території земель культурної спадщини.І це йому не надає ніякого права на цю землю…А буде цікаво подивитись хто і коли цю землю продав чи передав і на яких підставах….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.