Фірма Порошенка не зуміла виграти тендер з поставки 21 автобуса у школи Хмельниччини

Комунальний заклад  “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облради за результатами тендара 13 жовтня уклав угоду з ПрАТ “Чернігівський Автозавод” на поставку 21 автобуса для перевезення школярів.

Загальна вартість угоди становить 9 млн. 170 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця року навчальні заклади області мають отримати 21 шкільного автобуса за бюджетні кошти. Транспортні засоби, що розраховані на перевезення не менше 25 осіб, повинні бути жовтого кольору. На лівому та правому боках має бути нанесено напис «Шкільний автобус». Сидіння укомплектовані ременями безпеки, підлокітниками на сидіннях з боку проходу, лотками для портфелів.

Гарантія на кожний автобус надається не менше ніж на 24 місяці або не менше ніж на 100 тис. км пробігу з моменту доставки та прийняття такого автобуса у місці його кінцевого призначення.

Участь у тендері взяли  Товариство з обмеженою відповідальністю «Окраїна» (Київ), яке виставило ціну 9 млн. 975 тис. грн і  Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПрАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Луцьк) з пропозицією 8 млн. 484 тис. грн.

Проте  комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції  ПрАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

Довідка НГП. ПаАТ «Чернігівський автозавод» входить в корпорацію «Еталон» Володимира Бутко, який був останнім першим секретарем Донецького обкому ЛКСМУ, працював в банку «Аваль».

Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПрАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Луцьк) належить до орбіти бізнес-партнерів Президента Петра Порошенка.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.