Хмельницька “Батьківщина” підготувала сміттєбак для депутатів-відступників

Хмельницька міська організація ВО “Батьківщина” привезла під обласну раду сміттєвий бак для “люстрації” депутатів.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” керівник міської організації Лев Бірюк, сміттєбак – це своєрідний символ для місцевих обранців.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

“Коли наші депутати йшли на сесію обласної ради, я підходив до кожного і казав на вухо: “Дій так, щоб не потрапив до цього баку”. Це перша акція, яку “Батьківщина” надалі проводиитиме”, – пообіцяв він.

Разом з тим, Бірюк наголосив, що сьогодні у сміттєвому баку може опинитися керівник фракції “Батьківщина” в облраді Іван Гладуняк через розкол фракції.

Прихильники “Батьківщини” перед обласною радою заявили кореспонденту НГП, що Іван Гладуняк грає на руку Партії регіонів і вони хочуть його засунути у цей сміттєбак.

Наразі відкрилася чергова сесія Хмельницької облради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. годі мусолити ту батьківщину, там взагалі печалька, усі мізки пропиті час списати бірюків лескових на смітник

  2. і з Шепетівки ще за одно спишіть незмінну керівницю бабцю Олю Єсіпову з її недолугою соратницею та донею Валькою Прохорчук. Вони хитрі і мізки у них не пропиті, але руки занадто липкі мають

  3. Сами они и есть гамно.

  4. Бак для Лесика и Бюрика

  5. Бірюк і йього шобло йобло ходить і пиздить сидиш блядь на пенсіі яку вкрав у простих людей а сам заробляеш 15тисяч.Де твоя пенсія інструктора по спорту заводу Темп- 900гривень таку пенсію ти повинен отримувати.Ганьба таким як Левко-гандон.

  6. Бірюк для себе приніс бак,його не встигли туди засунути. Во дебіл!!! Кончений. Старий пердун! Носи з собою матрац,хоч приляжеш біля ОДА,щей Стебло рядом покладете. Ця жирна молода свиня інтригами займається. Ще трошки і аж загуде за нею. Допоможи нам Боже!!!

  7. Коліщак злякався люстрації і зняв свою кандидатуру з виборів. Браво Віктор, гарний хід

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.