Горепропихач законопроектів

За два неповних роки перебування в стінах Верховної Ради України народний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк, окрім скандального голосування 16 січня і беззастережної підтримки режиму Януковича, встиг відмітитися поданням, в співавторстві з іншими нардепами, майже 50 законопроектів, про що тепер хвалиться на зустрічах з громадою. Щоправда, тут варто уточнити, що переважна більшість поданих законопроектів мали стати всього лиш поправками до вже існуючих Законів і подавалися або для показухи, або для допомоги власному бізнесу. Та й прийнято їх було всього 2 – це можна подивитися на сайті Верховної Ради. Але на зустрічах з громадою Сергій Петрович чомусь вперто називає цифру «6».

Чому ж тоді Сергій Лабазюк вважає себе успішним законотворцем? Невже він думає, що всі люди тупі і не освідченні?

Серед відверто лобістських законопроектів, які Сергій Лабазюк останнім часом намагався, або ще намагається «проштовхнути» у Верховній Раді України виділимо проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо вдосконалення законодавства у сфері користування надрами сільськогосподарськими товаровиробниками) №4666 від 09.04.2014.

У пояснювальній записці до цього законопроекту звичайно ж сказано про велику користь для українського народу від його прийняття. Насправді ж користь отримають тільки ті землевласники і землекористувачі, які працюють без спеціальних дозволів на користування надрами і які, по тим чи іншим причинам, не хочуть, або не можуть їх отримати. Особливо це стосується тваринництва, яке потребує великої кількості води. І як тут не згадати про декілька великих і малих ферм, якими володіє група компаній «ВІТАГРО», яка належить сімейству Лабазюків.

За висновком Кабінету Міністрів України реалізація змін, запропонованих законопроектом, може призвести до заподіяння значної шкоди водозабору, водним ресурсам та навколишньому природному середовищу.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України наголосило, що прийняття даного законопроекту ще більше заплутає чинне законодавство в інтересах землевласників, які паразитують на безцінних природних ресурсах української землі.

То чи для такої «законотворчості» свого часу подоляни віддавали свій голос за Сергія Лабазюка?

Теги: 
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Роман Омельчук

Роман Омельчук

Громадська організація "Сила людей"

Коментарів: 46

  1. Лабздюк! Лабздюк! Лабздюк! Тушка януковича.
    Вам нема про що поговорити?

  2. Взагалі, давайте поговориму про інших, є ще Коліщак, Беспалов! Лабазюк то гнила тема, дістало, куди не зайди на НГП все про нього, давайте про інших!

  3. А Віктор Коліщак взагалі буде зустрічатись із виборцями? Чи він двері поставив за державні кошти, і молодець?

    • Цікаво, яке відношення має Коліщак до державних коштів? Шо ти вже сплітаєш? Кілька днів тому був на зустрічі з Коліщаком на Проспекті – справив на мене дуже хороше враження.

  4. Посмотрел я “творчество” автора – все его статьи исключительно критика Лабазюка.
    Разве для вас не существует других тем? Или пишите исключительно про то, за что вам деньги платят?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.