Лабазюк довго вагався чи відкликати свій голос за “диктаторські закони” 16 січня

Громадський рух “Чесно” отримав відповідь від Апарату ВР щодо депутатів, які звернулись із заявами не зараховувати їхні голоси «за» закон 16 січня «Про судоустрій і статус суддів», відомий також як «закон про диктатуру». Нагадуємо, «голосували» тоді руками, при цьому голова лічильної комісії Олійник не мав достатньо часу на підрахунок піднятих рук, а назвав довільне число 235 «за». Про це повідомляється на офіційній сторінці руху у Facebook.

В повідомлені розповідається про нардепів, що відкликали свої голоси за “диктаторські закони” після протистоянь на Грушевського та втечі Януковича. Більшість нардепів, що “передумали”, подали свої заяви з проханням змінити результати їхнього голосування в період з січня по березень.
“Але особливо вирізнилися двоє нардепів, які вагались аж до серпня місяця., – заявляють в “Чесно”. 1 серпня та 6 серпня 2014 року надійшли заяви, відповідно, від народних депутатів України Лабазюка С.П. та Тимошенка В.А. з проханням вважати результатом їх голосування як “не голосував”. Мабуть, вирішили, що краще пізно, ніж ніколи. Але нам здається, що краще таки ніколи. Ніколи не бачити цих осіб серед народних депутатів.”

Рух “Чесно” – громадянський рух, започаткований групою громадських активістів. Своєю метою рух називає активізацію суспільства задля очищення майбутнього парламенту від недостойних депутатів.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Думав , авось риги повернуться і спитають за незачет і обріжуть крила і тягнув лямку , перестраховуючись , та народ скоріше обріже крила в орла , в яког рильце в пушку і дуже швидко .

 2. а не думали ви що його могли залякати відбором бізнесу якщо не проголосує?

  • Подолянин-суко,а чому не залякали небесну сотню,Айдар Донбас .Що Лабазючок відмазку готуєш? Не пройде! ПІ.дець тобі.

 3. так можливо бо він бізнесмен й не маленький бізнес має…й таке моглос бути
  так і зараз буде при петрові….

 4. яке ж воно бридке своїм підлабузництвом ригам, фу….

 5. а де докази що він голосував за ті закони?

  • Якби не голосував, то подав би відповідну заяву 17 січня, а не 1 серпня. Просто йому тепер так виборчу кампанію легше проводити. Терпіти його не можу

   • там більша половина ВР голосувала за ті закони, але будемо дивитися правді в очі лабазюк багато зробив для району і мені пох голосував він чи ні, хоть щось робить на відміну від інших, може ще спихнем на нього вбивство кенеді?

 6. Дивіться всі і відкрийте очі , ато гречкою і подачками зногву буде кормити – Повний список депутатів, що голосували за диктаторські закони – ЛАБАЗЮК – ЗА – http://uainfo.org/blognews/262700-povniy-spisok-deputatv-scho-golosuvali-za-diktatorsk-zakoni.html

 7. http://www.pravda.com.ua/news/2013/04/4/6987267/ – Виїзне ганебне засідання ригів і комуняк – Лабазюк теж в ланці

 8. Він справжній, він ніколи не ЗРАДИТЬ ,
  Він завжди поруч.
  Віримо і вже знаємо!
  Одним словом- ЗРАДНИК!

 9. Невже хтось візьме гріх на душу і проголосує за співучасника трагедії за вбивцю!

 10. Читаю цю херню і не розумію кому ще цікава ця маячня про закони 16 січня. Пишіть хлопці і згадуйте про свої неотримані гроші. Чому саме зараз л’ється ця грязюка-так вибори почались…..супер…..
  більше нічого цікавого ще не накопали,так поїдьте в Карпати може з-за гори ще якісь новини будуть…реально тошно від цього….

 11. краще \дьте в АТО , ніж анонізмом в інтернеті займатись. Пишучи який Лабазюк. А що ти конкретно один з другим зробив для своїх близьких , для суспільства , держави в цілому ?? не криками та тупими закликами, а справою , діями ??? а ніхуя. Давайте краще Лабазюка будемо хаяти , , бо від жаби задихаєшся одне з другим. Кожен повинен починати змінювати наше життя з себе , а не з Лабазюка!

 12. а я від жаби аж подихаю)

 13. нехер прикриватись Волочиськом всім тролям Коліщаковським! Волочиськ за своїх !

 14. а Коліщаклвські тролі ” строчать” на повнк катушку!!!!!:)))))) Вітя – лузер!

 15. Люди, думайте про те, як країна житиме завтра, а не про те, що було вчора!!!!! бо я так бачу, що ми понавибираємо в Раду тільки тих, хто всіє ла-ла і більше нічого!!!

 16. а що вам дався той лабазюк??? ви на інших подивіться а вітя як був лузер так й лишився він все розікрав ще при своїй роботі в Хмельницькому районі…. баран тугий…

  він для міста нічого не робив николи нікому не поміг
  а Лабазюк якби всі не писали на нього з піною у рота робить й допомагає всім чим може
  а в Коліщака доречі пів Буковеля скуплено з Кольгоферами…

 17. Дам пораду відвідувачам цього сайту, 12 вересня 2014р. приходьте на зустріч народного депутата України Лабазюка С.П. і скажіть все що ви думаєте прямо дивлячись прямо в очі а не на сайті під псевдонімом!!!!

 18. “Чесно” настіки чесне, що за гроші готове на все!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.