До Славути привезуть чудотворну ікону з гори Афон

14 жовтня християни відзначатимуть одне з найбільш шанованих свят – Покрову Пресвятої Богородиці. В народі його ще називають Третя Пречиста. Цього дня віряни з вдячністю приймають заступництво Пресвятої Діви Марії.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці засноване на Русі князем Андрієм Боголюбським у 1164 році. Встановлене воно на честь Божої Матері, яка зняла зі своєї голови хустку – покрову і розкинула її над людьми, що знаходились у церкві, одночасно молячись за їх спасіння і врятування від біди. Ось ця її довга біла покрова (омофор) і стала своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру між своїми і чужими землями.

В Україні свято Покрови Пресвятої Богородиці було також одним із найголовніших свят запорізьких козаків, які будували багато храмів Богородиці й особливо шанували ікони Покрови.

В цей день у Славутському Свято – Покровському Храмі – престольний празник. З Афона буде привезена чудотворна ікона Божої Матері. Перед іконою віруючі моляться  за духовне прозріння, зцілення під час різних хвороб, просять про допомогу, поради, як краще себе повести в тій чи іншій життєвій ситуації. Просять за все, що є добре і благе та принесе користь ближньому.

Настоятель Свято-Покровського храму м. Славути о. Микола запрошує усіх вірян вшанувати чудотворну ікону Божої Матері з гори Афон. Початок урочистої Архієрейської Літургії  – о 10-й годині.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. мракобесие , грязь , вонь – первые признаки присутствия хохло-мазуриков . Малая Россия скоро станет чистой .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.