Звільнений Прус “працюватиме” до 6 жовтня – юрист ОДА

Юрист Хмельницької облдержадміністрації Світлана Скороход наголосила, що звільнений 25 вересня голова ОДА Леонід Прус працюватиме до 6 жовтня.

Так вона прокоментувала “Незалежному громадському порталу”.

Пані Скороход пояснила, що у Хмельницькій ОДА ознайомилися зі звільненням Леоніда Пруса не 25 вересня, а 29 вересня, коли Указ з’явився на сайті Президента України. Однак сайт Президента, на її думку, ще не є кінцевою підставою для звільнення.

“Ми чекали на паперовий варіант Указу про звільнення, який тільки надійшов до нас 1 жовтня. Відповідно з цього моменту, ми почали керуватися постановою Кабміну №298 від 11 квітня 2012 року “Деякі питання, пов’язані з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України”, яка дозволяє три робочі дні Леоніду Прусу виконувати посадові обов’язки. Тобто він ще працюватиме до 6 жовтня включно”, – зазначила юрист ОДА.

Крім того, на сайті облдержадміністрації з’явилося розпорядження голови Хмельницької ОДА №165 від 29 вересня, підписане Леонідом Прусом.

” Припиняю виконання повноважень голови Хмельницької обласної дер­жавної адміністрації через три дні з моменту офіційного надходження до Хмельницької облдержадміністрації Указу Президента України від 25 вересня 2014 року № 745/2014 “Про звільнення Л.Пруса з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації”, – говориться в документі.

ODA_Prus

Більше читати тут: “Казуїстика. Прус ухопився за віртуальні повноваження”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. 1 жовтня + 3 дні – третє, ну четверте. Але точно не шосте

 2. Це все смішно,особливо зі сторони. Прус смішний карапуз!

 3. З пруса такий губернатор , як з табуретки ракета

 4. Цікаво, яке наступне фуфло нам призначить президент?

 5. бляха скільки живу і пишу про область такого довбоїбізму не пригадую.
  було 6 губернаторів. всі люди як люди. а це…ну просто слів нема…вже тиждень як указ видали, а воно сидить…
  де його знайшли? навіщо так знущатися над областю?

 6. було б смішно якби не було сумно за нас, за всю область

 7. Чомусь всі забули, що цієї посади не повинно бути вже давно!

 8. Ну да Прус такий поганий : у хабарництві не помічений, бізнес ні у кого із підприємців не віджимає, власних фірм як б отримали державні підряди не має, весь штат ОДА укомлектував родичами! Нам потрібен новий губернатор ,черговий “войовничо-хамовитий підарас”!

  • ти що не розумієш, що прус тупий і не освічений. як воно може віджимати бізнес? та ще й після майдану? йому б так віджали, що мало б не було.де в нього візьмуться власні фірми?

 9. знов обісрали всю область на весь світ. такого ще не було. не указ президента, а юрист для нас закон

 10. Боже! Які у нас всі грамотні! таке враження, що всі юридичну освіту мають! Всі профі з великою літери, Тільки чому в такій дупі знаходимося!

 11. Слова Яценюка – у вересні вже не буде ОДА – скорочують, а сьогодні жовтень – де дії, а це ж які кошти можна зекономісти !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.