Фірмі хмельницького нардепа підкинули 30 млн. грн на латання доріг

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла 40,5 млн. грн на поточний ремонт автомобільних доріг державного значення.

Як повідомляється у “Віснику державних закупівель”, було розіграно 4 лоти. Найжирніші підряди виграла ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) – 30,7 млн. грн, яка належить братам Лабазюкам, один з яких є діючим нардепом і кандидатом у народні депутати України у 188 окрузі.

До грудня 2015 року “Аграрна компанія 2004” повинна провести поточний ремонт автомобільних доріг державного значення Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка і Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я.

Інші два лоти загальною вартістю 9,8 млн. грн відійшли ДП “Хмельницький облавтодор”. Автодорівці лататимуть автомобільні дороги державного значення Ярмолинці-Сатанів і Гусятин-Городок.

Разом з тим, комітет з конкурсних торгів  відхилив пропозиції  ПАТ “Тернопільський комбінат по виробництву шляхово-будівельних матеріалів” і ТОВ “Будінвест-МВ” через відсутність досвіду ремонтувати дороги держзначення, а пропозицію  ПП “МВМ-13” (Шепетівка) – через те, що  пропозиції по кожному лоту та статут цього підприємства і довідки підшиті  окремо, що суперечить ст. 25 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Як писав НГП, голова комітету конкурсних торгів і перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Станіслав Вінський на розкритті пропозицій по даних 4 лотах заявив, що найнижча ціна не є головним критерієм обрання переможця торгів.

“Визначальним для нас є виконання ремонтних робіт у визначені строки, наявність техніки, спеціалістів та фінансових можливостей підприємства-підряника. Адже роботи по цих трьох тендерах слід розпочати без авансів, тобто, власними ресурсами. Низька ціна, запропонована на торгах, ще нічого не вирішує”, – сказав він.

За словами Вінського, шанси хмельницького облавтодору, який також брав участь у тендерів, нульові.

“Це підприємство у наданих пропозиціях вказало, що виконуватиме роботи, якщо замовник (Служба автодоріг області – НГП) надасть 30% авансову проплату. Треба ще мати ці кошти. Сьогодні на наших рахунках нуль гривень”, – додав голова комітету конкурсних торгів.

Довідка НГП. За 2010-2014 роки  ПП “Аграрна компанія 2004” натендерила на дорогах 193,5 млн. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. І що тут такого поганого як пише автор, дана компанія досить непогано ремонтує дороги по усій Україна. Люди ж постійно жаліються на дороги, тому не бачу тут нічого осудного адже дороги таки ремонтуються.

  2. небуло дороги нестане й грошей!! цікаво чому прокуратура невізьметься за корупціонерів котрі розкрадають гроші? і чомусь виграють лише ті фірми організації де є Лабазюк чи його “друзі “

    • Тому, що в інших фірм знайдуть 1000 різних формальних приводів для відмови, як би вони не старалися. Навіть якщо пропозиція буде на 20-30 % економічніша для бютжету. Я на практиці зіткнувся із ситуацією, коли 2 мізерні помилки в подачі тендерної документації коштували державі більше 300000 грн. А Лабазюкові фірми чиновники навіть не перевіряють, бо у нього все на мазі.

  3. не роблять дороги – фігово, роблять дорого – теж фігово. Дивні у нас люди, ну давайте заберемо лабазюка побачимо як у нас будуть справи і як дороги будуть робитися

  4. Лобзік ти ,а не політик!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.