Служба автодоріг Хмельницької області “зливає” облавтодор з торгів

Служба автомобільних доріг Хмельницької області сьогодні провела розкриття тендерних пропозицій на поточний ремонт доріг державного значення орієтовною вартістю близько 30 млн. грн. Торги відбулися із трьох лотів. Зокрема, це ремонт доріг Житомир-Чернівці, Кременець-Біла Церква і Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Найменшу пропозицію по дорозі Житомир-Чернівці запропонувало кам’янець-подільський “Будмонтаж Сервіс” – 14,5 млн грн. Однак це викликало обурення у представника тернопільської ТОВ “Техно-Буд-Центр”, яке було готове за 17,2 млн. грн підлатати автошляхи. Так, його цікавило досвід роботи “Будмонтаж Сервісу”, механізми, які він залучає тощо.

Як з’ясувалося, найбільший обсяг робіт в активі “Будмонтаж Сервісу” – трохи більше мільйона гривень. Здебільшого, це підприємство проводило мінімальні ремонти доріг.

Що стосується пропозицій по ремонту автошляхів Кременець-Біла Церква і Городище-Рівне-Старокостянтинів, то найменші (4,2 млн. грн і 5,2 млн. грн, відповідно) запропонував “Будінвест МВ” (Київ).

Голова комітету конкурсних торгів і перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Станіслав Вінський наголосив, що найнижча ціна не є головним критерієм обрання переможця торгів.

“Визначальним для нас є виконання ремонтних робіт у визначені строки, наявність техніки, спеціалістів та фінансових можливостей підприємства-підряника. Адже роботи по цих трьох тендерах слід розпочати без авансів, тобто, власними ресурсами. Низька ціна, запропонована на торгах, ще нічого не вирішує”, – сказав він.

За словами Вінського, шанси хмельницького облавтодору, який також брав участь у тендерів, нульові.

“Це підприємство у наданих пропозиціях вказало, що виконуватиме роботи, якщо замовник (Служба автодоріг області – НГП) надасть 30% авансову проплату. Треба ще мати ці кошти. Сьогодні на наших рахунках нуль гривень”, – додав голова комітету конкурсних торгів.

Згідно з законом, у Служби автомобільних доріг є 20 днів на опрацювання отриманої документації і визначення переможців.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Скажіть будь-ласка, а яка відповідальність існує за невиконання умов тендера у фірми яка своєю ціною виграла. Адже є багато авантюристів. Приймають участь, по документах все добре, а за собою тільки офіс, печатка та ліцензія яку купив при старих часах. Чи є чорний список фірм які виграють, а не роблять, щоб інші організатори торгів про них знали? І так на протязі 1-2 років позбулись би різних авантюристів. Хто підтримує, відгукніться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.