Герега, Бондар, Лабазюк мають знятися з виборів через голосування за “диктаторські закони” 16 січня – Чесно

Рух ЧЕСНО звертає особливу увагу суспільства на тих кандидатів, які 16 січня проголосували за так звані «диктаторські закони», що суттєво обмежували права та свободи громадян.

Про це йдеться у заяві цієї організації, яка опублікована на сайті.

Активісти переконані, що такі кандидати не мають право висуватися до наступного парламенту та мають понести політичну відповідальність за свій вчинок.

За даними попереднього дослідження, щонайменше 33 таких кандидатів балотуються у якості самовисуванців. Найбільше «голосувальників за диктатуру» висуває Комуністична партія України – 12, а в списках «Сильної України» – 9 чинних депутатів, що підтримали «закони диктатури».

Від Хмельниччини під заборону громадськості брати участь у виборах підпадають діючі нардепи Олександр Герега, Віктор Бондар (колишні члени фракції Партії регіонів) і позафракційний Сергій Лабазюк, котрі підтримали закони 16 січня.

Також проголосував за “диктаторські закони” Сергій Буряк, який поки що не зареєструвався кандидатом у народні депутати.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 52

 1. Лабазюк не голосував. Є фото і відео: стояв з опущеними руками. Голос “за” – порахували скопом. Він же потім у найближчому свому інтерв’ю на свому телеканалі засудив такий спосіб голосування. Зарахування його голосу – фальсифікація керівництва тодішнім парламентом.
  Але от за те, що він не знайшов у собі сміливості відразу сказати це там, у парламенті, відкликати одразу – не мужик. А якщо мовчав з розрахунку (ті ж тендери треба було “вигравати”) – сука. Не місце йому там. Не довіряю слабаку.

  • А знаєте чому лабазюкчок йде в нардепи .Щоб недоторканість продлити,а то його посадять в клетку та будуть е…ь.За його дороги пижджені та зерно яке він напиздив .
   Люди Ви ,що тупі він до цих пір кормить Ядуху (офіс знімає в сина Бога-Влади за 10000$.Так що П..а.ас ще той.Подивіться як він грошима розкидається,щоб тільки пройти.Всіх грузить, адмін ресурс заставляє . Підключив Бандітів 90-х років. Це просто рекетьор.Люди дають гроші беріть але голосуйте як хочете ,за кого думаєте ,до кого серце підскаже.Зрадників потрібно на сміт’я !!! Купив жоночці BMW за 150000$(крута губаста сосалка .Насосала)та собі новий подарунок купив Mercedes s6.3amg (за гроші народу 250000$)Погано їздити на reng-roveri(За 200000$ які розвів Літвіка )Хата як на міжгірї в царя.Царьок його дружок!!!!!

 2. Треба трохи думати головою, а не писати тут всякий брЄд!! іф аналізувати трохи, хто з ким і проти кого.
  коли нарешті ця нація подорослішає і зрозуміє, що кожен тягне ковдру тільки на себе. але одні при цьому хоч щось для народу роблять, інші – ніхЄЄЄЄра!!!!

 3. собака лає – караван іде

 4. Власне, сам факт, що Лабазюк лише за півроку надумав відкликати голос “за” – вже викликає багато запитань. Чому так довго думав? Чому лише перед виборами згадав про голосування? Чому не оскаржив вже наступного дня, як зробили це інші нардепи? Чому цей нардеп, говорить чітко завчену тезу про голосування і, зрештою, не дає відповідь – чому голосував? а бо ж, якщо він так хоче, його підставили? і чому він задіяний в такій великій кількості махінацій – і з фондом, і з тендерами на дороги????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.