Звернення академіка Юрія Козловського до всіх православних священників

KozlovkyУ важкий час війни, коли кращі українські сини кладуть життя за рідну землю, коли  ми всі мали би згуртуватись в єдиному бажанні – об”єднатись, захистити і відстояти Україну, зміцнити силу і дух кожного, хто бореться за це, докласти  старань для будівництва оновленої держави,  знаходяться такі ділки, для кого найтрагічніші  дні  в житті всієї держави і кожного з нас перетворюються на момент швидкої і цинічної наживи. Для кого ні в помислах, ні в діях, ні у серці не залишається нічого святого.  Серед таких народний депутат Олег  Лукашук.

Не перший рік він зазіхає на територію, що на законних підставах належить Хмельницькій приватній науково – технічній фірмі “Союз”,  і частина якої відведена під будівництво храму та лікарні.

При цьому  освятили початок будівництва,   збудували капличку, в якій вже проводяться богослужіння,   поставили хрести.  Однак  продовжити будівництв і звести храм відповідно розробленого проекту і плану не вдається. Бо  з 2006 року Лукашук постійно організовує  рейдерське захоплення  цієї ділянки.

Не обмежившись судовими скандалами,   робітники ДП “Імпульс-Світ”, яке належить родині Лукашука,  знесли  огорожу фірми “Союз”, намагались не пустити на робочі місця її працівників. А ще за пару місяців  почали будувати просто  на чужій території свої комунікації та торгові кіоски. Не погребували нічим –   з освяченої землі  просто викрали і  викинули  три освячених хрести. Потім на очах у всіх знесли   палі, які були  забиті під будівництво церкви,  і почали будувати кіоски.

Спроби силою заволодіти землею Олег  Лукашук  вже роками “підкріплює” судовою тяганиною, де намагається довести, що земля, на яку зазіхає, належить саме йому. І це при тому, що для  ПНТФ “Союз” територія була   виділена    міською  владою ще у 1990 році. Натомість ДП “Імпульс-Світ” отримав в оренду сусідню ділянку лише  в 2007 році.

Площадка під спорудження  церкви давно  вимощена плитами, забиті палі, завезено близько тисячі тонн гранітного каменю, стільки ж  залізобетонних відходів та спеціальні  фундаментні конструкції. Ми готові були ось-ось розпочати масштабні будівельні роботи, але замість того змушені вже роками відбиватись від посягань депутата, котрий в той же час без усякого страху і мук совісті зводить на освяченій землі базарні ятки та туалет. Достукатись до його розуму і серця не вдається. Але найганебніше те, що і значна частина суддів підтримує цю надуману справу, виносить несправедливі рішення, свідомо підтримує вогнище цієї негідної війни з вірянами. Дійшло навіть до того, що суддя  Господарського суду Хмельницької області просто знехтувала ухвалою Вищого адміністративного суду України, яка вже поставила крапку у цій справі, визнавши всі права ПНТФ “Союз”. Закрили очі на цю ухвалу і депутати Хмельницької міської ради,  що  стали на бік Лукашука і його торгових яток, а не на сторону віри і церкви.

Maket

 

фото макета церкви

Хочеться запитати, невже ніхто із депутатів, суддів, чиновників, приймаючи такі рішення,  не думав про те, що будуючи базари на місці Божих храмів,  завдають таких глибоких ударів своєму народові і країні, що ще важчі, ніж віроломна агресія сусідньої країни.

Якщо продажні суди і непрофесійні правоохоронці  не бачать  підстав для вжиття заходів для прокурорського реагування чи кримінального провадження, як це вони  не один раз зазначали  у своїх відписках, то хоча б на мить задумались про те, що існує ще й вищий Божий суд, рішення якого не дано нікому оскаржувати.

Ми вже переживали часи, коли руйнувались церкви, палились ікони, викидались на смітники хрести. Вони обернулись  страшними людськими жертвами і стражданнями. Невже не зрозуміли уроків минулого? Невже не зробили жодних висновків?

Україні знову послані непрості випробування. Знову гинуть її найкращі сини. Та замість того, щоб усім миром молитись у храмах, підняти свої душі до неба, знаходяться негідники, котрі   продовжують вести цинічні бої за землю та гроші. Найганебніше те, що роблять це  не тільки зовнішні агресори, а й ті, хто називає себе українцем і християнином.

Не знайшовши підтримки і розуміння у правоохоронців та минулої влади, змушений звернутись до Церкви, до всіх православних священиків. Тільки ваше  заступництво і підтримка може нам допомогти. Ми боремось не за земельну ділянку. А лише за право прислужитись церкві та вірі, будуючи для людей храм та лікарню. І тому звертаємось до духовенства із проханням підтримати нас і допомогти.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Для чого на базарі церква?

 2. Что бы быть ближе к клиенту с баблом

 3. Прохання підтримати Ю.Козловського, якого особисто знаю.Дуже порядна та чесна людина, який зробив не один винахід та не одне відкриття для людства.

 4. Люстрація суддів, люстрація прокурорів і т.д. Проте ніхто чомусь не згадує про голову Хмельницької обласної федерації профспілок Геннадія Харківського. Кого –кого а його люструвати у першу чергу. Адже він один із перших підписав сумнозвісні закони від 16 січня. Беззаперечно завжди і у всьому підтримував колишнього Президента В. Януковича.

  Геннадій Харківський хоч і трішки в інших масштабах але все ж таки наслідує В. Януковича. Намагається загарбати собі все і одразу. З 1997 року колектив відомої хмельничанам «33-тьої їдальні» намагається відстояти через суди у цього хапуги своє, те що належить саме їм. Адже на сьогоднішній день пан Харківський усіма аферами намагається забрати приміщення їдальні собі. І коли доходить діло до суду на поверхню випливає ще одна із багатоходових комбінацій Харківського аби обійти усі можливі закони і порядки і діяти самовільно. Так у 1997 році ділянку на якій збудована їдальня повторно було виділено навчально-культурному центру «Побужжя», під існуючі будівлі, на які лише в 2000 році видано свідоцтво на право власності, без право встановлених документів – Федерації профспілок області. Тобто пан Харківський зумів обійти тут і кримінальний закон.

  Окрім цього пан Харківський як і екс-президент Янукович усіма можливими йому методами намагається влаштувати своїх синів не дивлячись при цьому ні на закони ні на права. Так підвальними і цокольними приміщеннями 33-ої їдальні та господарського управління без правових підстав користуються сини Харківського. Відкривши там свої офіси один із ремонту оргтехніки інший офіс – рекламна агенція.

  Про доходи Харківського це взагалі окрема розмова. Не уточнював дані скільки точно у Хмельницькому безробітної молоді і людей середнього віку проте думаю усім відомо що чимало. Проте Харківського це взагалі не бентежить. Адже напевно важко відірватися від кормушки яка добре годує. Так от у свій далеко пенсійний вік пан Харківський отримує заробітну плату в районі 15 тис. грн. і таку ж пенсію. Також щороку навчально-культурний центр «Побужжя» та господарське управління сплачують федерації профспілок безповоротну фінансову допомогу. Так у 2013 році ця допомога склала понад 206 тис. грн.. запитання на засипку для громади як ви думаєте куди пішли ці кошти???? Якщо всього у федерації працює 6 чоловік. Відомо що за правління країною В. Януковича Харківський якось двічі за рік отримував допомогу по 150тис. грн..

  Що ж до історії з 33-ьою їдальнею, так колектив не одноразово звертався до пана Харківського з проханням взяти їхню їдальню разом із колективом на баланс профспілок, проте Геннадій Петрович і чути цього не хоче. Його не турбує питання куди подінеться 33 хмельничанина які працюють у цьому закладі харчування. У нього ціль одна – забрати приміщення і все. З чуток дізнався що і сам Харківський у своєму тісному колективі зазначає не турбуйтесь скоро приміщення буде наше. Не даремно ж і суддів потрібно люструвати тому що такі як Харківський знає що їх дуже легко можна підкупити.

 5. Згаданий депутат купив за свої гроші 200 бронежилетів для наших погранців і бійців АТО, а пан Козловський замість того щоб паратизувати на регійну тематику у власних корисних інтересах краше б армії допоміг.

 6. Пане Козловський йдіть подивіться, що твориться під приймальнею у Лукашука, скільки людей просять допомоги.
  Людина реально допомагає особливо у зону АТО. Кому потрібні ваші винаходи (трактор з вентилятором), ви брехун винахідник.
  Займіться реальними справами які допоможуть нашій армії та нашій країні, а не літайте на своєму винаході у небі як КАРЛСОН.

 7. Давайте будемо дивитись на те, що зараз відбувається в Країні, і як деякі люди допомагають армії, так як вищеназваний вами депутат виділив на армію більше ніж пів мільйона гривень, Путіну теж хочеться багато землі, так що їдьте в Росію може потоваришуєте з ним…

 8. Пане Козловський! Виникає до Вас питання: хто Ви? Винахідник чи пройдисвіт?
  Свого часу Вам була виділена земля, яка є власністю громади міста Хмельницького, під створення виробничої бази, Ви повинні були створити виробництво нові робочі місця та наповнювати місцевий бюджет. А що створили Ви, збудували базар, орендну плату в розмірі 200 000 гривень за використання земельної ділянки під ринок в бюджет міста не вносите, і ще кажете що хочете збудувати там церкву, щоб взагалі ніяких податків не платити. Тут ви ВИНАХІДНИК – питань не має!
  Краще похваліться своїми досягненнями та благодійними вчинками, що принесли користь нашим учасникам АТО, замість того щоб поливати брудом таку заслужену і поважну людину, як Олег Григорович Лукашук!
  Схаменіться! Побійтеся Бога!
  Слава Україні!

 9. Приватна науково-технічна фірма “Союз”,директор Козловський Ю.К.,передала українським військовим АТО,академії прикордонної служби України :міні електростанцію ,ліхтарі,термобілезну,чоботи на суму 12000грн.
  Перераховано захисникам Вітчизни 6000грн.,самообороні м.Хмельницького 8000грн.,на лікування людей та допомогу дитячим будинкам 10000грн.
  Підтверджуючі документи у фірмі є в наявності .

 10. Козловський чесна та порядна людина,з великою душею та добрим серцем. Кожний хто звертався до нього,в будь- якому випадку,завжди отримував допомогу. До речі, церкву та лікарню він збирався будувати за свої кошти. Допомогу у лікарні надавати теж безкоштовно. Торгові місця,які знаходяться на його території (котра прилягає до ринку), роздав людям не взявши а ні копійки. На якому ринку коли таке було ?! Досить поливати брудом хорошу людину.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.