Прокуратура виявила у діяльності Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету ряд недоліків

Порушення Закону України «Про вищу освіту» щодо проведення вступної кампанії та надання освітніх послуг виявлено у діяльності Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Про це повідомив прокурор Новоушицького району Сергій Наконечний.

Під час перевірки з’ясувалось, що строк дії ліцензій для підготовки фахівців за двома із шести спеціальностей, за якими навчальний заклад планує в поточному році здійснювати набір абітурієнтів, закінчився ще на початку липня.

Крім того, на офіційному веб-сайті Новоушицького технікуму, всупереч закону, не оприлюднено жодної інформації про кількість поданих вступниками заяв на навчання, максимальної, середньої та мінімальної суми балів з конкурсних предметів, що свідчить про недодержання принципу прозорості та відкритості роботи відбіркової комісії навчального закладу.

Прокурор району у поданні, внесеному виконувачеві обов’язків директора технікуму, вимагає у 10-денний термін усунути порушення прав абітурієнтів. Наразі за документом реагування прокуратури винну у цих порушеннях посадову особу приймальної комісії притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.