У Хмельницькому приватним підприємцям дали в оренду земельну ділянку вартістю 4 млн. грн. через неправдиві документи комунального підприємства

Хмельницька місцева прокуратура розглянула колективе звернення жителів Хмельницького та виявила порушення вимог законодавства під час надання в користування земельної ділянки на території обласного центру.

Ідеться про земельну ділянку площею 3400 кв. метрів на вул.Тернопільська, яку позаторік рішенням сесії міської ради та укладеним на його підставі договором передано в оренду на 10 років приватному малому підприємству (ПМП) для обслуговування одноповерхової нежитлової будівлі.

Оскільки згідно з кадастровим планом, розробленим відповідним комунальним підприємством, на цій земельній ділянці  розташована будівля, яка є власністю ПМП, то землю було передано в користування підприємству без аукціону.

Однак збірний кадастровий план ділянки, розроблений днями земельно-консалтинговим агентством, засвідчив, що на ній відсутнє будь-яке нерухоме майно, а сама будівля підприємства розташована за межами спірної землі.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Валерія Заяца, зазначене вказує на внесення посадовцями комунального підприємства неправдивих відомостей у документи про фактичне розташування на земельній ділянці об’єкту нерухомості. Унаслідок їх злочинних дій  міською радою без обов’язкових земельних торгів передано в оренду 3400 кв. метрів земель нормативною грошовою оцінкою майже 4 млн гривень. Відтак, до бюджету не надійшли кошти, які би мали бути сплачені орендарем у разі придбання права оренди земельної ділянки на законних конкурентних засадах.

За цим фактом Хмельницькою місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, яке для подальшого слідства спрямоване до відділу поліції.

Окрім того, місцевою прокуратурою у господарський суд пред’явлено позов в інтересах держави до Хмельницької міської ради та ПМП про визнання недійсними договору оренди земельної ділянки і рішення сесії, на підставі якого було укладено цю угоду.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Приватне підприємство без назви та комунальне також без назви. Що це за повідомлення ? Навіщо писати нісенітницю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.