На Ярмолинеччині протиправно надали у власність 10 га земель резервного фонду

За принципової позиції прокуратури Хмельницької області підлягають поверненню державі 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 10 га, вартістю понад третину мільйона гривень, які незаконно передані у власність громадян із земель резервного фонду Баламутівської та Вербецько-Мурованої сільських рад Ярмолинецького району.

За законодавством ці земельні ділянки мають спеціальний статус і надаються лише тим особам, які задіяні у соціальній сфері на селі або переїхали до нього для постійного проживання.

Проте, упродовж 2009 року Ярмолинецькою РДА протиправно передано вказані землі жителям інших населених пунктів, у тому числі 7-річному хмельничанину для ведення особистого селянського господарства.

За таких обставин прокуратура звернулася до Ярмолинецького районного суду з позовами про скасування незаконних розпоряджень, наказів та державних актів про право власності на землю. Однак, в грудні минулого року суд безпідставно відмовив у задоволенні позовних вимог.

За результатами розгляду апеляційних скарг прокуратури області рішення районного суду скасовані та постановлені нові, яким повністю задоволено позови прокуратури.

Таким чином, вдалось відстояти в суді інтереси держави та громади,  завдяки чому місцеві мешканці сіл Баламутівка і Вербка-Мурована матимуть можливість для реального задоволення особистих потреб в отриманні земельних ділянок.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.