Прокуратура Хмельниччини вимагає повернути громаді приміщення вартістю 4 мільйони гривень

Прокуратурою Хмельницької області до господарського суду пред’явлено позов в інтересах обласної ради до ТОВ «Ринок Будтранс-А» про визнання недійсним договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 2378 кв. метрів вартістю понад 4 мільйони гривень, які розташовані у м.Хмельницькому та перебувають у власності територіальних громад.

Позов мотивовано тим, що всупереч законодавству цей договір оренди укладений колишнім головою обласної ради з товариством одноособово, без погодження із сесією обласної ради, яка уповноважена розпоряджатися комунальним майном спільної власності територіальних громад.

Зазначимо, що незаконна передача колишніми високопосадовцями обласної ради вказаних приміщень в оренду цьому ТОВ призвела до недоотримання обласним бюджетом значної суми коштів. Прокуратурою області завершується досудове слідство у кримінальному провадженні за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.3 ст.27 ч.2 ст.366 КК України.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.