Деражні подарували спортивний майданчик від Кличків

Відтепер юні школярі із Деражні зможуть сповна долучитися до занять спортом на свіжому повітрі. У райцентрі днями з’явився новий спортмайданчик, обладнаний сучасним інвентарем. І що важливо для дітей, він напряму пов’язаний із їхніми кумирами – братами Кличко. За два з лишком місяці тут проводитимуть шкільні уроки фізкультури. Це – подарунок  від Фонду Кличків – благодійної організації славетних українських спортсменів, та партнера проекту – Фундації Кока-Кола. Деражнянська школа №3– одна з п’ятнадцяти шкіл-переможців всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!», які отримали цього року на шкільному подвір’ї вкрай необхідний подарунок. Ні для кого не секрет, що сучасні діти дедалі більше часу проводять біля комп’ютерів і телевізорів. Разом із тим, у юному віці необхідно якомога більше гратись на свіжому повітрі та фізично загартовуватися. Відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей призвели до того, що стан фізичного розвитку та здоров‘я українських школярів почав різко погіршуватися.

Для подолання цієї кризової ситуації ще у 2005 році Klitschko Foundation запустив проект «Клич друзів – граймо разом», який і нині не втрачає своєї актуальності. Він полягає у встановленні дитячих спортивних майданчиків у містах та селах України. Спочатку майданчики встановлювалися на прибудинковій території, але у 2013 році концепція змінилась. Klitschko Foundation оголосив конкурс на встановлення майданчиків серед шкіл. Рекордна кількість отриманих заявок – понад 700 – підтвердила гостру потребу в спортивній інфраструктурі серед навчальних закладів.

Наразі Фондом братів Кличків встановлено 126 дитячих спортивних майданчиків у 78 містах і 14 селах в усіх областях України.

Деражнянська школа цілком заслужено виборола право на облаштування спортмайданчика – 27 років поспіль її учні стають переможцями на щорічних районних спартакіада, обласних та всеукраїнських змаганнях. У здобутках шкільної спортивної команди є і велика заслуга учителя фізкультури Василя Звірка,  «Заслуженого вчителя України».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.