За чотири місяці на Хмельниччині борги із зарплат зросли на третину

За чотири місяці на Хмельниччині борги із заробітних плат зросли на 30% – до 12 млн. 857 тис. грн порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (39,7%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 20 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького, 15 – Шепетівки, 13 – Полонського та 12 – Летичівського районів.

У структурі загальної суми заборгованості 52,1% боргу утворено на економічно активних підприємствах, 44% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2013р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 2,6 тис. працівників економічно активних підприємств, або 1,1% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 2593 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Докерувалися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.