Прус звільняє посадовців, які потрапили до люстраційного списку Ради “Майдану”

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив посадовців, які потрапили до люстраційного списку Ради “Майдану”.

Відповідні розпорядження очільника області датуються, починаючи від 27 березня.

З посади заступників голови облдержадміністрації звільнені Володимир Галищук, Лілія Бернадська і Вадим Гаврішко. До речі, Вадим Дмитрович пішов на пенсію по інвалідності, яку оформив ще рік тому. Не забув забрати й грошову допомогу в розмірі 10 посадових окладів.

Також Прус відправив на вільні хліби пролюстрованих начальника відділу кадрової роботи ОДА Оксану Герасимчук, начальника відділу у справах преси та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Тетяну Чорну, завідувача сектору впровадження економічних реформ патро­натної служби при голові ОДА Віктора Довбуша.

За згодою сторін звільнено заступника начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю і помічника екс-губернатора Ядухи Юрія Туровця.

Як повідомляв НГП, ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки 18 чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 39

 1. Дорогі красилівчани.Ми,люди,які втомились жити у бандитському логові Арсенюків,закликаємо вас не мовчати,а діяти.Жити,коли нами керують бандити Арсенюки,Бакалюк і їм подібні не можна.Дочекаємось до того,що всіх нас Арсенюк продасть.Ця людина заради посади і грошей здатна на все.ТОМУ ПОШИРЮЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ: В ПЯТНИЦЮ 4 КВІТНЯ ДІЄМО ВСІ РАЗОМ,ДЛЯ НАШОЇ БЕЗПЕКИ НЕОБХІДНІ МАСКИ(Опасаймося цих бандитів),МАРНА НАДІЯ НА ГУБЕРНАТОРА ПРУСА,НА НАШИХ ДЕПУТАТІВ,ТОМУ В ПЯТНИЦЮ в 10.00 ЗБІР БІЛЯ АДМІНБУДИНКУ,ПОКАЖЕМО ВСІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЩО КРАСИЛІВЧАНИ ЛЮДИ-ЛЮДИ, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ БАНДИТІВ АРСЕНЮКІВ І НЕ БУДУТЬ ЖИТИ В ЯРМІ .ХАЙ ПРО НАС КРАСИЛІВЧАНИ ПОЧУЄ ВСЯ УКРАЇНА,ВИКОНАЄМО ЦЕ В ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ НАШИХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ.НАШІ ДІТИ ПОВИННІ ХОДИТИ В КІНО,А НЕ ДИВИТИСЬ НА ВЕЧІРНІ СЕАНСИ В “ПАРАДІЗІ!ОБЄДНУЙМОСЯ,МИ ВАРТІ ІНШОГО ЖИТТЯ! 4 КВІТНЯІ ПЯТНИЦЯ БАНДУ ГЕТЬ!

 2. Прус – регіонал, не звільнив ні одного начальника управління. Прус служить регіоналам і працює зараз з ними, бо вони з одної партії. Ганьба.

  • Надо разумно подходить к вопросу лишения должностей. Нет сомнений что одними из главных мотивов поголовной “люстрации” теплых должностей есть “устроить своих”. А работать правильно смогут

   • “кадри решают все”.
    Якщо Прус залишить працювати начальників управлінь, які організовували антимайдани, брали хабарі з директорів шкіл, спортсменів за змагання і НТЗ, фальсифікували вибори для Януковича і регіонів, то він буде таким самим як Ядуха.
    А може вже таким і є?
    Може йому зручно почувати себе в колі лизоблюдів?
    Може з ним почали ділитися поборами?

 3. КРАСИЛІВ НАС БАГАТО І НАС АРСЕНЮКАМ І ЙОГО БАНДІ НЕ ПОДОЛАТИ!!!!!!!!!!

 4. Предлагаю Виталию Тараненко очень аккуратно использовать слово «пролюстрированный». На самом деле в списках подготовленных Клюсом и Лесковым внесены люди которые просто не нравиться этим политикам. Никакой люстрационной процедуры в Украине не существует. Таким образом, отдельными майдановцами, используется технология навешивания ярлыков, абстрактных обвинений (не подпадающих под уголовную или административную ответственность или не установленных в суде) и морального террора против неугодных.
  При таком подходе «пролюстрировать» можно каждого. Это напоминает суд «священной инквизиции» или «енкеведистских троек» где вину доказывать не надо, достаточно впасть в немилость и быть растерзанным.
  Таким образом, вышеуказанные чиновники не пролюстрированы, а просто назначенные объектами морального террора для потехи активных психопатов из майдана и расчистки некоторых должностей для своих людей. Уверен, что никто и никогда юридическим языком не сможет доказать вину этих людей перед обществом.
  Думаю, что было бы правильно новому режиму собрать старых чиновников и сказать им, что власть взяли другие политические силы и всем «папередникам» надо уступить места. Произошла бы смена политических команд, а оценку и тем и другим дали бы избиратели на выборах. Если к кому-то есть претензии, подавайте материалы в прокуратуру.
  Однако вся мерзость происходящего заключается в том, что к власти пришли люди которым нужна кровавая потеха. Они запрограммированы выявлять «врагов народа» и избавлять от них общество. Строить эти люди не будут, – не приучены.

  • Все правильно ! Тільки ще один нюанс , нову владу ніхто необирав , вона прийшла через кров , так само і піде.!!!

   • Може досить народної крові?!
    Краще контролюйте нову владу, але без причини не заважайте їм працювати. Вони для того поставлені.
    Якщо вам стане відомо, що вони порушують закон, то обов”язково скликайте людей на Майдан.

    • як одних скидати – то кров була потрібна – була революційна доцільність… а як цих хапуг та бандитів – то вже в конституційному руслі… правду вище писали… через кров прийшли… і вам (майданута влада) кров пустят… хто не встиг на лютневий київський майдан – у жовтні приїжайте.

     • Будемо надіятись не повториться історія, яка була після революцій 1917 року. Якщо ж повториться, то буде непереливки всім та кров проллється більшості. Тому краще на цьому поки що зупинитись та почати жити в конституційному руслі.

     • Віталік, Саня не паліться.

 5. Було б доцільно перевірити як Вадим Гаврішко та інші чиновники-“інваліди” йдуть на пенсію по інвалідності. Чи В.Гаврішко дійсно інвалід? Чи інвалідність куплена ним як в магазині купляють продукти?

 6. маю надію що ці тупі і не далекі люди підуть до своїх побратимів на небо.чекати не довго

 7. гавришко такий інвалід як майдауни патріоти.

  • Я не знаю хто такий Гавришко, але ти моральний урод. Яке право маэш обзивати людей які вийшли на протест проти злочинної влади. Оце почитаю то хочеться всю банду з ПР поставити до стінки, хоча розумію, що це не правильно. Ти видно у попередньої влади холуйом ходив і з того щось мав або просто ідіот

 8. Про яку нову владу Ви говорите.Красилів жив при злочинцях і живе.Ніхто нічого не міняє. І не люди кров з них смокчуть А Арсенюки бандити з людей кров пють. І тітушок Арсенюк возив в Київ, і з Ядухою по нині спілкується ц.у. від нього отримує . і прус всрана нова влада його боїться.Коли Прус був в Красилові то Арсенюк вів себе як губернатор ,а Ваш Прус така підставна конячка яка сере гімном від Ядухи .Люди Красилівщини визначились Прус для нас не губернатор.І крапка.

  • Якщо Арсенюк – бандит, то звертайтесь з відповідними заявами та з доказами, які підтверджують це в правоохоронні органи. Не забудьте надіслати їхні копії в вищестоящі органи.
   А Прус такий же мій як і Ваш, але його призначив в.о.президента. Коли Вам стане відомо, що Прус зловживає владою та отримує хабарі, то скликайте людей на майдани та до прокуратур. Будемо разом вимагати його арешту та відставки.

 9. Я вам скажу як проходив проце ЛЮСТРАЦІЇ.
  ПРУС викликав до себе людину і, дивлячись собі під ноги, казав: вибачте, у мене до вас немає ніяких претензій, але напишіть заяву, бо на мене тиснуть.
  Ніхто не перевіряв людей – ніякий антикорупційний комітет, це все балачки. БАБІЙЧУК М.О. образилась, що її свого часу звільнили, накапала куди треба на Чорну (ходила сука по всіх кабінетах ОДА), і все. Вся люстрація. Ткаченко працюює далі, Лукомська ложила на їхню люстрацію, а рада майдану звітує. ДИБІЛИ.

  • Прус, – будь мужиком! Не жуй соплю. Возьми на себя ответственность. Скажи раде «Майдана»: «Дайте мне 100 дней поработать, а потом я отчитаюсь перед вами и выслушаю замечания и предложения». Пускай «Майдан» продемонстрирует уважение к новой президентской вертикали и потерпит.
   Сначала вы Леонид Иванович с пересеру выгоните профессионалов и наберетесь комиссаров с майдана, завтра эти комиссары зайдут к вам в кабинет, – покрадут ноги на стол и скажут, что теперь они не ваши подчиненные а ваши наставники и контролеры, а вы из заложник. Будете сначала у них на подтанцовке, а потом они под улюлюкание выгонят вас на улицу. И за этот бардак и анархию будете отвечать только вы один. Майдан вас не выручит. А население области как всегда останется в заднем проходе с такой кадровой политикой и организацией работы.

  • Тетян Михайлівна, не паліться.

  • також люстрацію відповідно до списку не пройшов Олександр Штойко, якщо я не помиляюся.

   • А вы, уважаемая, что, лично заинтересованы в люстрации Штойка? Так откройте личико, а то по ай-пи адресу можна на всю организацию подумать))))

 10. це ваші Клюс. Лесков одна алкашня які за вашими плечима роблять що хочут.Всі ці бютівці разом з маразматіком Лукашуком підаси.Вам це показуе Чернелівка де Лукашук вкрав мільйони чого ви про це не говорите.

  • Цікаво до якої партії ви належите? І звідки у вас відомості хто пив і крав???? Можна подумати всі чесні,але ж історія показує зворотнє. БюТ всі критикують тому, що з них єдиних можна брати приклад.

   • З кого? з Лєскова? Ха-ха
    Хапугка, який прокрався і відкинули від корита…
    шкода що не свфотогравував на телефон , як він бухав в парку з алкашиками… БЮТ – всі злодюги на чолі із зечкою

    • Зате в 2010 такі як ви вибрали ” нормального”. Ганьба тим, хто голосував за банду в прямому розумінні цього слова. Чого всі до Лєскова причепилися, озирніться навколо. А про те, з кого брати приклад -думайте глибше.

 11. Бей путинских холуев – недобитых ПеРдунов.

 12. Ура! Геи были! Есть и будут! Сначала главный гомосек Хмельницкого Николай Черкасский со своим давнешним секс-партнёром, артистом театра Старицкого, Степаном Бортнийчуком организовали Соддом и Гомору в стенах обласной филармонии.. потом, когда их от туда выгнали –они перебрались в обл.муз.драм.театр.. после того, как гей-клуб и там «застукали»и со скандалом выгнали – они перебрались в Деражню, в профтехучилище, где,собственно, и произошёл трагический случай с мальчиком.. помимо регулярных гей-скандалов, которые регулярно сопровождают мерзкую низменную жизнь Черкасского, в Деражне известен факт, когда Черкасский, управляя автомобилем в нетрезвом состоянии, возвращаясь в Хмельницкий со своими гей-партнёрами после очередной оргии, сбили на смерть человека.. брат Черкасского, зам нач.гаи района приложил все усилия и связи, чтобы закрыть этот вопрос.. а может он и сам был участником этих оргий.. ведь недаром всех этих гаишников называют так как называют..

  Что мы имеем в прикупе: главный гомосек Хмельницкого, на чьей совести две человеческие жизни,активист и организатор разтления, оргий и извратов будет управлять образованием Хмельницкого???

  Об извращённых гомосексуальных связях Черкасского, Бортнийчука и иже с ними известно не только в околокультурных кругах и не только в Хмельницком.. среди гомосексуалистов Ровенщины, Винничины, Житомирщины, Тернополя Бортнийчука с Черкасским называют «сладкая парочка»..

  Радикальное движение АНТИГЕЙ предупреждает, надеюсь,мудрое руководство Хмельницкого о том, что если Черкасский или кто либо из его одноклубников-педерастов сквозь задницы и прочие срамные места пробъётся в руководство области/города – мы будем вынуждениы применить к ним радикальные методы.. или в НОВОЕ руководство области/города УЖЕ пробрались одноклубники Черкасского и Бортнийчука и толкают вперёд задницы друг друга???

 13. Только одно не могу понять: а что Чорна или Туровец были проффесионалами? Люстрация по партийному списку понятна (откуда ноги ростут) это тупо… Но, разве Чорну или Туровца можна оценивать как людей на своем месте? А кто их вообще знал? И, что сделала первая?

 14. А вот многие чиновники на своем месте и в соцзащите, и в культуре, и в сельском хозяйстве ( я не говорю про главу управления). Но там есть люди, которые живут своим делом… Что, и их выгонять и ставить людей далеких от всех сфер?

  • такі чиновники не мають відношення до люстрації, вони живуть на малу зарплату і тягнуть на собі всю роботу.

   виганяти треба начальників управлінь і департаментів. їх ще й судити треба та карати.

 15. Ми усі знаємо, де найтепліші були місця – там, де було фінансування з державного та обласного бюджетів. Знаєте, скільки грошей можна відмити на одному будівництві, наприклад, школи? До 2 мільйонів… А на утриманні інтернату для престарілих? А на бабусях одиноких, які мали житло, паї, і за якими соцпрацівники ходили? І чому з тих місць не хочуть звільнятися начальники не важко здогадатися. Та й навіть від їхнього звільнення може мало що змінитися, адже треба ще ж позвільняти усіх тих, кого вони поприводили. Це такий спрут, який доведеться викорінювати не один рік. Або ставати ще одним гвинтиком системи, яка була вибудована ще за часів СРСР. Допоки нам цю систему побороти таки не вдалося. Побачимо, чи вдасться цього разу… Бо для цього потрібно не лише переставите одного начальника на іншого, але й усій громаді, усім свідомим українцям включатися в роботу, а не галасувати і критикувати, що у нас дуже добре виходить.

  • За теплі місця і тримаються – ніхто ще не пішов. А слуги – Туровець, Чорна, і т.п. вже пішли бо і не мали там мабуть нічого

 16. Дуже страшне слово “люстрація” є просто мінянням шила на мило! Цікаво – чого звільняючи певних людей не проводиться робота над тим, щоб повернути усе незаконно “зароблене” чи то пак награбоване назад в бюджет області? Куди йдуть звільнені люди? Не думаю, що з простягнутою рукою стояти. Хоч хтось з посадовців знаходиться під слідством за зловживання посадовим становищем, наприклад? Їм вся ця ситуація, як то кажуть: “нікуди не вперлась”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.