Хмельницьку ГО “Майдан” хочуть використати у брудних політичних іграх – Міщук (Виправлено)

Хмельницьку громадську організацію “Майдан” хочуть використати у брудних політичних іграх.

Про це НГП заявив член “Майдану” Алім Міщук.

Він розповів, що заплановане на сьогодні засідання ГО “Майдан” було зірване “гарячими головами”. Більшість членів покинуло малий зал облдержадміністрації та перейшли до Хмельницької міської ради.

“ГО “Майдан” у черговий раз намагаються використати у брудних політичних іграх. Одна із партій привезла людей, щоб через наше об’єднання провести формально свого кандидата на владне крісло. Зрозуміло, що жодній владі, коли вона стає владою, не подобається, що її контролюватиме громадськість. Не виключаю, що на платформі “Майдан” невдовзі викристалізується дійсно громадське об’єднання, яке пильнуватиме кожен крок нової влади”, – сказав Міщук.

Крім цього, він натякнув, що весь сир-бор через ще кандидата на посаду голови Хмельницької ОДА за квотою партії “УДАР” Леоніда Пруса.

“Але проблема у тому, що кандидат від “УДАРу” Прус не підпадає під критерій активного супротивника режиму Януковича. Це насправді має бути керівник з військовою виправкою, враховуючи ситуацію в країні”, – вважає член “Майдану”.

Як відомо, 12 березня на засідання ГО “Майдан” завітав кандидат на посаду голови Хмельницької ОДА Леонід Прус. Він лише встиг ознайомити присутніх із власною біографією та сказав кілька загальних слів про свою стратегію та команду, якщо його призначать на цю посаду. Засідання ГО “Майдан” головуючому довелося закрити, оскільки керованість процесом була втрачена.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 58

 1. …………”Це насправді має бути керівник з військовою виправкою, враховуючи ситуацію в країні”, – вважає член ”Майдану”.
  То є така людина і в “Батькківщини” – Олександр Ксенжук – офіцер запасу, військова людина – як і хоче “Майдан”.
  Людина незаангажована, людина з досвідом керування, але аж ніяк не така як кар’єрист Лєск*в.

 2. Моя позиція:
  1,Ніяких партійних квот навязаних з Києва.Рішення має прийняти Хмельницький Майдан Виходячи з принципів професійності, патріотизму та активної участі в супротиві.Це може бути і Свободівець і Батьківщинівець і Ударівець і людина рівновіддалена від партій за умови що партії її підтримують.
  2,Принцип активної участі в супротиві -визначний.Не було б активістів-сидів би сьогодні Яник І Ядуха. Ті хто ратує лише за “професіонала” не мали б сьогодні ніякої змоги про це філософствувати. Професійність справа праці- патріотизм-в крові.
  3,Чому рішення за Майданом? Тому що на ньому практично постійні патріоти-решта була біля телевізорів.І Майдан вистояв право обирати.
  4. Кличка, Тягнибока і Турчинова на Хмельницький Майдан.Хай побачать волю людей.

  • 1.У кожному місці області був майдан на якому були хмельничани, багато були і у Києві. Як визначити хто головніший ?
   2. На майданах були чоловіки у своїй переважній більшості. Думки жінок відсунути в стону?
   3.Не плутати демократію із анархією коли керують всі ! Майдан вправі висказати свою позицію, привести аргументи, надати компрометуючі докази ( факти) для громади області та керівництва держави на кадидата на голову ОДА . Але майдан не обирає! Тим більше рада Хмельницького майдану, членів якої також потрібно люструвати. Перед Богом , перед народом – рівні всі.
   4. Старі “морди” і назад до того ж корита! БЮТ у свій час розікрав область не менше ПР, факт!
   5. Оратор, активіст – не означає що вдалий керівник, лозунгами економіку не піднімеш та людей не накормиш.

   • В Хмельницькому на майдані було до 20 тисяч людей, за три місяці часу до 100 тисяч чи близько того. Треба брати хто що робив, організовував, які акції, яка робота. Це майдан все знає, люди мудрі і вони самі визначать найдостойнішого. В районах майдани збирали по 300-500 людей від сили.
    На Хмельницькому майдані жінок було набагато більше. Напевно 60% точно.
    Рада майдану не має права обирати, 90% її членів не пройде люстрацію, це люди які вже багато разів були біля корита.
    Те що Хмельницький майдан більше всіх підтримує Симчишина – це істинна правда. Хмельницький Ринок також.
    Правда те, що Майдан проти тих, хто вже був. Хай молодий, з партій чи не з партій, але не з тих, хто був.

    • так я важаю що типравий ,подивитись на нашого гололву ОДА Пруса,він виходець змого села (пилява що на старосинявчині) і не один раз бачив всю ситуацію напроиклад поповоду сільського ставкаи якого ще в березні спустили аще до середени червня не напустили(не зва жаючи на всякий нерест)

   • Заступники голови Ода повинні пройти теж через Майдан.Голови районних адміністрацій повинні пройти через районні Майдани.
    Так,ні майдан ні тим більше його Рада не обирають ,але є думкою активного суспільства. Заберіть майдан -зробіть свято для любої влади.Що б не казати ,але Рада Майдану це суспільний інструмент і його треба наповнювати патріотами,люструвати діючих членів. В них один плюс -ці люди були в Раді,коли не зрозуміло було чим для них це закінчиться.А активістам треба надавати шанс ,бо як же відібрати кращих управлінців. Зерно шукають у полові пересіваючи її.

  • Хмельницький майдан підтримує Симчишина. Це всі знають.

   • Алім Міщук це я. 0673804067.Прошу до дискусії .Сашко Симчишин -двигун Хмельницького Майдану, достойник ! Але Ігоре ,ніколи не говоріть від імені усіх людей. Залиште це депутатам.Голова ОДА це і політик і господарник і комунікатор і дипломат. Та не святі горшки ліплять!

    • Аліме,дякую Вам ,що Ви відкритий для людей.Побільше таких .які могли б спілкуватись в живу.Але нас красилівчан болить доля рідного міста.Голова РДА ховається.А якш\що зайти на сайт голови КРАСИЛІВСЬКОЇ РДА то після його фото є силка ЧИТАТИ,і МИ КРАСИЛІВЧАНИ читаємо звернення Арсенюка до нас красилівчан ,але над головою в нашого голови висить портрет ЯНУКОВИЧА.От так і живем.Творим красилівську історія,а куди звернутись????

   • Я не знаю, что все за Симчишина,. я и мои знакомые не поддерживают.

  • ПІДТРИМУЮ ! А зараз “діванні” революционери починають дуже активно “діяти”. Де вони були в листопаді та весь цей час, коли усім активістам “світило” мінімум по 3 роки.

 3. #“ГО “Майдан” у черговий раз намагаються використати у брудних політичних іграх.#…
  Тільки чомусь у мене закрадується думка, а хто? Я особисто не знайомий з шановним головою ГО МАЙДАН, але коли за його підписом звернення про його особисте призначення губернатором від імені МАЙДАНУ?!! Коли бачив відео про виведення з залу людей,напевно також членів ГО МАЙДАНУ, під час представлення опонента тому, що вони мають свою думку?!! А взагалі – якою кількістю народу можливо бути обраним до ради ГО МАЙДАНУ? Цікаво..

  • Якщо ти не член ГО Майдан, то й не маєш ніякого права…

   • То може нам виборів не треба. Не будемо запитувати решту населення області. То це демократія?

  • Хто питаєте, В подлітичних іграх використовують ПОЛІТИКИ ,або ті ,що себе ними рахують. Щодо обрання в Раду Майдан :
   1. Напишіть заяву і отримайте квиток члена Всеукраїнського ГО Майдан.
   2.Вас має висунути громадська організація ,членом якої Ви є, бо в Раді членство лише представників організацій (тобто за Вами мають бути соратники).
   3.Подайте заяву і протокол про висунення до Ради (можна на засіданні Ради).
   4. Приймайте активну КОНСТРУКТИВНУ участь у прийнятті рішень Ради. Чекаєм.

  • ГО Маадан не має голови є три співголови від партій Удар, Свобода, ВО Батьківщина.

 4. А що потрібно для вступу в члени ГО МАЙДАН? І яка кількість членів організації в Хмельницькому та області?Цікаво..

  • Щоб стати членом ГО потрібно скласти присягу на вірність Лескову

  • На Хмельниччині всіх членів Всеукраїнського ГО МАЙДАН порядка 600. Членів Ради бідьше 40 і ми чекаєм на свіжу ПОЗИТИВНУ кров.Прийом за ріцшенням вже діючих членів Ради. А як інакше. Зарплати нема ,а геморой гарантую.

 5. “Хмельницький майдан підтримує Симчишина. Це всі знають.”
  Питання: А ГО МАЙДАН, рада, голова Лесков – теж?

  • В раді майдану нема голови, в раді майдан три голови – Лесков, Стебло і Корнійчук.
   Рада майдану – це бридкий орган, там тільки всі кричать і сваряться.
   Хто обирав Раду Майдану?
   Майдан про це нічого не знає. Самі себе вибрали.

  • Дивись вищенаписане. А взагалі то для чого ховатись за ніками!?СБУ гарячі голови спалили. Зніми забрало.

 6. Мабуть не тільки у мене, а й у більшості мешканців Хмельниччини виникає питання: Чому загальнозначиме питання для всієї громади Хмельниччини – персональна особа голови Хмельницької ОДА вирішується якоюсь радою Майдана!?
  Не хочу принизити значимість дій тих патріотів України – хто мав можливість бути на чисельних народних вічах Майдану у Хмельницькому, бо й сам неодноразово приймав участь і у цих вічах, і в інших масових акціях супротиву бандитській владі Януковича.
  Але вибачте, я, як людина з демократичними поглядами ніколи не погоджусь на ДИКТАТ окремих кар’єристів (типу Лєск**а та його приспічників), що приєднались до Євромайданівців лише після того, як хлопці з Свободи (не буду з етичних міркувань називати їх прізвища, бо всі хто був на майдані знає їх) зорганізували чисельні акції та розворушили депутатський корпус міської ради!
  І тепер ці Кар’єристи з “членів ради Майдану” займаються тим же Диктатом, який був при банді Януковича, коли професіоналам у різних гілках владних коридорів диктували: ТИ ЧЛЕН ПР , то будеш працювати, а ні то “ГУДБАЙ”!
  Скажіть заради цього Герої згинули на Майданах та вулицях теперішньої революціії гідності, хіба ті хто був на майданах не хтіли змінити не персоналії, а саму систему побудови демократичного громадського суспільства в Україні!?
  Тому вважаю таких персон типу Лєск*ва ні в якій мірі неможливо допускати до влади! І якщо рада Майдану хоче щоб була підтримка народу, най задумається над своїми діями!!!

  • молодь на раду майдану не ходить взагалі, молодь своїх лідерів знає

  • Шановний Жителю Хмельниччини, скільки людей -стільки думок. Заслуги партійців Свободи безсумнівні і тому свідки побратими з Небесної Сотні. Ми ще далеко не перемогли щоб ділити шкуру ведмедя ,зокрема Російського, та й саботаж ніхто не відміняв. Чи не зарано ми займаємось люстрацією один одного? Вже ворогів полюстрували? Що призначення силовиків Хмельниччини бездоганні? Що одна Свобода була на барикадах і Майданах? Чи Ударівці , Батьківщинівці, громадські лідери ,прості патріоти ВЖЕ НЕ ПОБРАТИМИ? Зверніться до матінки ІСТОРІЇ, яка дечоговчить тих ,хто вчиться.

  • Взагалі Всеукраїнський майдан почався не з політичних партій, а побиття студентів. На жль, політичні партії використовують майдан у своїх цілях. Ми вже бачимо, що роблять у Львові з міським головою свободівці. На жаль, чим далі, то видніше шо Свобода перетворюється на ПР. Умови люстрації полягують у тому, що ніхто з родичів не повинен займатися бізнесом. Гончар вже продав свій? Люди не тішти себе ілюзіями. Якщо до влади приходять бізнесмени простому народу нема на щл розраховувати. Буду далі підвищеня цін занепад економіки, бо кожен шукає вигоду для свого бізнесу. Нам взагалі потрібно будувати систему влади в державі на зразок швейцарської (не конфедерацію). Я маю на увазі, проведення референдумі з важливих питань і тотальний контроль державних службовців. Тим більше сучасні технології дозволяють це. Але з кажіть, хто з новопризначених погодиться на це?

 7. Стыдно за нашу область. Ядуху выгнали, а дальше что? Губернатора выбрать не могут. Я лично был на майдане около 30 дней насколько была возможность. Поэтому понимаю тех кто утверждает, что при выборе чиновника на должность приоритет нужно отдавать тем кто был на МАЙДАНЕ. Но это не должно быть категорично. Обьясню почему. Слава!!!, тем кто на протяжении всей революции ездил постоянно на МАЙДАН по зову сердца,а не по зову партии. Это поверте не относится к Лескову и Ксенжуку. У них можно только поучиться тому, как можно что то разрушить, так как они развалили по сути Батькивщину. Ни для кого не секрет,что Ксенжук приятель Ядухи,а Лесков слабый на “стакан”.Неужели этих причин мало,чтоб не рассматривать их на кандидатуру губернатора. Симчишин и Прус не тянут на такую должность…Уверен что в этой тупиковой ситуации нужно найти народного авторитета. Это единственно правильный выход. Политики не позортесь перед грамадой,не для того люди гибли!!!

  • Як кажуть Москалі (не ті що прийшли в Крим, а просто “москалі”) :” Все мы люди хорошие ,но нас испортил квартирный вопрос”. Якщо точно то кабінет Ядухи. Вся штука в тому що” світле майбутнє” завжди ідеальне ,але працюють над його втіленням ЛЮДИ,які мають право і на помилки. В даному випадку ці помилки мають бути не критичними для суспільства. Хто без гріха киньте в неї камінь-Ісус Христос. А кабінет потрібно займати ,бо як тільки що сказав по тєлєку Стогній :”в Україні тяжкі часи” і роботи до чорта.

 8. Ані Лесков з Прусом, ані тим більше Симчишин не потягнуть таку посаду. І не Майдан повинен це вирішувати криком і гармидером, а Київське керівництво виходячи з ділових і моральних якостей людини. А взагалі треба ліквідувати ОДА як того вимагали люди. Чи вже всі забули?

  • Звідки ви знаєте, хто що потягне? Зрозумійте, Майдан змінив все. Змінив і методи управління.
   Всі колишні достойники з досвідом господарників тільки те і робили що крали і грабували. Їх методи вмерли в кінці лютого.
   Ніхто з колишніх не повинен бути при владі. Нові і молоді люди з новими методами. А досвід, це єдине, що легко наживається. Згадайте вислів Вацлава Гавела про досвід і помилки.

  • Друже Яре, не ідеалізуйте Київське керівництво, тим більше що йому в вуха шепчуть з Хмельницького. Та й кожен бачить свою силу у руля в перспективі виборів. Хто відміняв партійну боротьбу? Та от штука ,Як бути з гаслом “УКРАЇНА ПОНАД УСЕ”!? З правильним гаслом!!! А от щодо ліквідації ОДА то це точно справа “Київського керівництва”. Нас не питають.А якщо б спитали ,то чи ми точно компетентні в цьому?

   • Ото ж бо!.. То в нас не питають, то ми не компетентні… А може і ми, від малого до старого, щось та знаємо. . і як би кожен за себе сказав правду не товкли б ми воду в ступі.

    • нас і раніше не питали, а всім показали, хто в домі господар – ЛЮДИ!

  • ОДА передбачені Конституцією. Облрада не впорається з функціями ОДА, оскільки там навіть на рядових посадах “чиїсь діти” по знайомству. В ОДА ситуація інша. І не думаю, що Гончар хоче брати на себе відповідальність за розвиток області, краще це комусь спихнути…

 9. Прус Леонід Іванович

  Порушена кримінальна справа за № 31/0118 від 17.12.2007 року.

  Засуджений Хмельницьким міськрайонним судом по статті 366 ч.1 Кримінального Кодексу України (службове підроблення документів, а умисне завищення вартості повернення ПДВ із державного бюджету не чистим на руку підприємцям, що нанесли збитки державі)

  Справу закрито на підставі статті 45 Кримінального Кодексу України, так як Прус Леонід Іванович визнав свою провину у скоєні злочину.

  Дана стаття не підпадає під амністію. З такою судимістю Прус Леонід Іванович не мав і не має права обіймати посади в органах державної влади.

  Справа знаходиться в Хмельницькій міжрайонній природоохоронній прокуратурі м. Нетіщин.

  • Якщо правда-то звинувачення вбивчі для займання такої посади в світлі задекларованої боротьби з корупцією. Якщо правда!? Чому ми не бачимо політичних важковиків ,що встигли перебратись в Кіїв? Тому що посада на 2 чи 3 місяці-до виборів Президента. От якби на кілька років, то і якість претендентів була б вищою. Хоч на рахунок якості питання дискусійне. Спокійної ночі ,Україно!

  • ХА-ХА-ХА….низькопробні макарони, зверніться до реєстру судових справ …комусь дуже хочеться очернити Пруса, для чого ? Щоб просунути свого кандидата, це цілком ж логічно….

  • УРА! новий кримінальний кодекс! визнаєш свою провину і справу – закривають!!!!!

   • Для юридичних “проффесіоналів”

    стаття 45 ККУ

    “Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям

    Особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона після вчинення злочину щиро покаялася, активно сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.”

 10. Сашка Симчишина майдан підтримує більше всіх, але Симчишин не є кандидатом в губернатори, тому не треба про нього в цій дискусії говорити. Його час ще прийде.
  Зараз є 2 кандидати: Лесков і Прус. Про них і треба сперечатися.

  • Привіт побратиме! Це ти? А то за ніками людини не видно. Процес дійсно затягнувся ,як кажуть мої друзі з 7-го кілометра -“до нєприличия”. Як на мене ситуація коли нема про що сперичатись. Партії -кожна на своїй хвилі, Громада повинна вимагати щоб ВОНИ прийняли РІШЕННЯ. Як же вони домовлятимуться про єдиного на ПРЕЗИДЕНТА. Ворог не спить-мобілізується. Не домовляться по такій “мєлочі” то й президента прокакають.

 11. Цілком слушна думка у п.Яр. Не призначати, а обирати керівників області.! І певно не тільки за тим, хто на один день був раніше записаний в ГО, чи краще виступив на віче…

  • Обирати добре. Спочатку треба ОБРАТИ КРИТЕРІЇ! В тому числі і критерії люстрації. А то за війною про це і забуваєм. Схоже це є одніє з мотивів навязаної війни.

   • Аліме,дякую Вам ,що Ви відкритий для людей.Побільше таких .які могли б спілкуватись в живу.Але нас красилівчан болить доля рідного міста.Голова РДА ховається.А якш\що зайти на сайт голови КРАСИЛІВСЬКОЇ РДА то після його фото є силка ЧИТАТИ,і МИ КРАСИЛІВЧАНИ читаємо звернення Арсенюка до нас красилівчан ,але над головою в нашого голови висить портрет ЯНУКОВИЧА.От так і живем.Творим красилівську історія,а куди звернутись????

 12. На майдані точно майже всі підтримують Симчишина, але багато хто каже, що його треба на мера. Може нам Аліма пропонувати? Можна ще Лесю або Нестерука, Мельника. Але не Валеру.

 13. поки ви всі тут розводили демагогію, Прус призначили головою ОДА. Указ на сайті

 14. Революцію роблять одні а ЗА ДОЦІЛЬНІСТЮ нею користуються інші. Як завжди! Ісправа не в Леонідові Прусу,напевно людині порядній. А справа в тому ,що на Хмельниччині таких людей сотні тисяч, з такими діловими якостями-тисячі. А справа в тому ,що у Хмельничан витерли ноги хлопці з Київських кабінетів ,поділивши посади по КВОТАХ. Що дальше? А дальше будуть розмови ,що треба залишити при недосвідченому Прусу сьогоднішніх ДОСВІДЧЕНИХ ( обслуговувати ЯДУХ) заступників ,керівників управлінь , можливо і голів РДА і т.п.,,ВСЕ БУДЕ ЯК БУЛО. Україна понад усе??????

  • Читав, що сьогодні на Раді Майдану будуть обговорюватись відповідність Пруса та О. Розізнаного.
   Кілька прохань щодо останього. Запитайте причину його переводу у Тернопільську обл., а вона уникнення скандалу та заведення кримінальної справи за діяльність з корупційним змістом, яку не могли приховати та замилити іншим способом ніж забрати його до Тернопільської обл. на цьому сайті данні ще за 2008 р. http://ord-ua.com/2008/07/19/sekretariat-prezidenta-gotovitsya-k-zachistke-militsii-i-nalogovoj-3/. А це за 2011 http://ye.ua/news/news_4783.html. Запитання защо так суттєво понизили начальника УБОЗ області, що доправили начальником райвідділу у іншу область?

 15. Учора родичі тих підприємців, з яких О. Розізнаний збирав данину, сказали, що так баньдюків ще треба пошукати. Доречі ці люди бувші працівники УБОЗ, знають що говорять.

 16. А чи не є рідним братом О Розізнаного григорій григорович Розізнаний Начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Тернопільській області на посади. Який підпадав під люстрацію у 2008 році, а ще є така інформація чи це не однай таж людина.
  http://www.ord-ua.info/2010/06/15/organyi-ryiboohranyi-neeffektivno-ispolzuyut-gosudarstvennyie-sredstva/?page=183 http://b2btoday.com.ua/id/2837201 Тандем вимальовується гарний

 17. Рада майдану-це дурдом,крики,свист. Адекватні люди з неї пішли. Кабачинська-яка числилась чотири роки у кіновідеопрокаті(директор піддубняк) ,сини заступника облради чотири роки числились-і що ? Ніяких змін до сьогоднішнього дня. Алім придурок,якого ще пошукати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.