Скандал у хмельницькій ГО “Майдан”: перша “жертва” – ВІДЕО, Заява

У хмельницькій громадській організації  “Майдан” стався скандал через гроші. 12 березня на черговому засіданні член “Майдану” і виконавчий директор Асоціації хмельницьких ринків Олександр Сніховський, не дотримавшись Положення ГО, розтиражував листівку, в якій від імені “Майдану”, закликав небайдужих перерахувати кошти на підтримку військового корвету “Хмельницький”, що дислокується у Криму.

Олександр Сніховський. Фото ye.ua

Олександр Сніховський. Фото ye.ua

Це викликало двояку реакцію у членів ГО. Спочатку Алім Міщук обурився тим, що пан Сніховський, якого не уповноважував “Майдан” на друк листівок, підписується від імені цієї громадської організації. Йому закинули, що він буцімто може бути причетний до грошових махінацій.

“За два дні адміністрація хмельницьких ринків перерахувала 37 тисяч гривень нашим морякам. Рахунок відкритий на командира цього корвету за погодженням з Міноборони. Щодо листівки, то її виготовлення ми попередньо погодили з прес-службою ГО “Майдан”. Це не рахунок Схіновського чи кого з ринку”, – заявив О.Сніховський.

[6-3aUarHSxQ]

Головуючий на Раді “Майдану” Валерій Лесков визнав, що Схіновський допустився помилки, оскільки погодив агітлистівку тільки з прес-службою ГО, а не їх членами.

У підсумку Олександр Сніховський написав заяву на вихід з ГО “Майдан” за власним бажанням.

сніховський

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. оооо гроші десь лєсков чи той не поділили от і сваряться

    • Я скажу так Лесков тут ні до чого і нема чого його приплітати, те що Сніховський не зміг розумно розяснити, що він взяв цей рахунок в мерії це його проблеми. А те що він грошей собі не брав це 300% гарантія.

  2. Цырк уехал, а клоуны остались!

  3. Какая то постная ху…ня получается.

  4. какая отвратительная рожаааа!

  5. Не додеребанились. Лєскову і Аліму не дали відкату от і жаба задавила. Лєсков забув як брав взятки по 100 – 200 у.е. А ще на губернатора милиться…. Всі вони однакові

  6. Ну це вже заносить! Люди особисті гроші вирішили віддати в допомогу, а Майдан ревізує??? Питання до Майдану, щось там уже не ті рулять!!! Таку ініціативу треба підтримати, а не навпаки! Далеко дійдуть!

  7. В листівці був вказаний картковий рахунок і гроші йшли на нього.Нема інформації чи дійшли вони саме до командира корабля. Для розумних пояснюю :так саме якийсь шахрай може рознести листівку вказавши свою картку прикрившись підписом “МАЙДАН”,тому такі речі повинні прийматись Радою,щоб уникнути шахрайства.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.