Прокуратура шукає очевидців летальних подій під обласним СБУ

Прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері просить очевидців подій, що відбулися 19 лютого 2014 року під час протестної акції у Хмельницькому, на вул. Театральній, 19 та мали своїм наслідком поранення і загибель людей, звернутися до органів прокуратури.

Таке повідомлення поширила прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Надана очевидцями інформація є важливою для повного та всебічного встановлення обставин кримінального правопорушення та прийняття рішення у кримінальному провадженні.

Зокрема, до Хмельницької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України можна звернутися за адресою: Хмельницький, вул. Пилипчука, 65, тел. (0382) 70-08-81, 70-08-83 (черговий), e-mail: zru.xm@ukr.net та прокуратури Західного регіону України: м. Львів, вул. Клепарівська, 20, моб. тел. (068) 311-48-60, e-mail: zru.sk@ukr.net.

Як відомо, у Хмельницькому мітингувальники 19 лютого захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

20 лютого начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

Прокуратура регіону проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб Управління СБУ в Хмельницькій області за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Погано прокуратура шукає. Не полінуйтеся та перегляньте відео де чітко видно як Скоробагатий вибиває двері, як на базарі молодики закликають йти до СБУ. Зробіть запит до “єшки”, вони транслювали все онлайн на своєму сайті. А ще розпитайте людей які були на майдані як пускали чутки, що есбеушники мають їхати на Київ. А ще відслідкуйте дзвінки Симчишена та Рохова у той день. Запитайте у батьків 16-річного хлопця що робив їх син біля режимного об’єкту. На відео все добре видно: і обличчя, і хто де був, що робив і що говорив. Попрацюйте хоча б тут безплатно.

 2. ЇВАН, ти що читати не вмієш, чи окуляри забув, читай уважніше, із написаного випливає, що прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері просить очевидців подій, що відбулися 19 лютого 2014 року під час протестної акції у Хмельницькому, на вул. Театральній, 19 – та мали своїм наслідком поранення і загибель людей, звернутися до органів прокуратури.
  Ти шо там був та отримав поранення чи загинув. Із викладеного очевидно, що тільки ці люди мають звернутись в прокуратуру Західного регіону України. Читай уважніше. Модератор так пише, а не інакше! Тим більше, прокуратура регіону проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб Управління СБУ в Хмельницькій області за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки). Ти повинен бути ранений чи убитий!? Я щось не зрозумів із написаного ?

  • Ти сам уважно прочитай кого просять звернутися до прокуратури – очевидців подій!!! А досудове розслідування проводить не лише стосовно службових осіб управління СБУ, а шукають докази того хто був причетний до штурму.

   • ЇВАН, ти що читати не вмієш, чи окуляри забув, читай уважніше, із написаного випливає, що прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері просить очевидців подій, що відбулися 19 лютого 2014 року під час протестної акції у Хмельницькому, на вул. Театральній, 19 – та мали своїм наслідком поранення і загибель людей, звернутися до органів прокуратури , тому і порушила за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки). Із твоїх пояснень випливає,що ти також був коло СБУ. А ось чи стріляв ти в кого чи ні, не відомо. Скоробогатов, Рохов, Семчишин – що вони стріляли в народ ? Чи вони представники органи влади ? Їван – ти що небудь в структурі влади розумієш ? Чи ти підприємець ?

 3. До відповідальності мають в першу чергу бути притягнуті ті сучари, які привели людей до СБУ. А це Рохов, Симчишен і Скоробагатий.

 4. шановні, із вищевказаної заяви “Прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері просить очевидців подій, що відбулися 19 лютого 2014 року під час протестної акції у Хмельницькому, на вул. Театральній, 19 та мали своїм наслідком поранення і загибель людей, звернутися до органів прокуратури.” випливає, що прокуратура шукає для дачі свідчень очевидців подій 19.02.14, які відбувалися у м. Хмельницькому під час т.зв. “мирної акції” і саме ці події призвели до поранення та загибелі учасників акції. таким чином, усі очевидці, які за справедливість та чесне правосуддя, як дійсно патріотично налаштовані громадяни України, зобовязані звернутись у прокуратуру і дати чесні свідчення щодо вказаних подій!!!обєктивно висвітлити хто організовував людей, хто закликав їх на пікетування та захват адмінприміщень, хто організовував блокування вулиць, хто роздавав вказівки тролейбусами перекривати вулиці та блокувати входи в СБУ, хто здійснював тиск на обласного прокурора та багато інших обєктивних питань щодо тих подій!!!Шановні Хмельничани, на даний час ви можете не допустити щоб реальні злочинці залишились безнаказані і продовжували далі взбудуражувати народ!!!подивіться до чого привела діяльність лідерів та активістів ряду політичних сил та громадських обєднань!!! (загибель українців на Майдані у Києві, Донецьку, Харкові, розгул мародерства та бандитизму у містах, приходу до влади нових осіб, повязаних із криміналітетом та причетних до злочинної діяльності при “старій владі”, подальшого росту невдоволення безглуздою управлінською діяльністю “нової” влади, виникнення передумов до відєднання Криму та інших негативних наслідків, які ще можуть ще настати). Адже відомо, що війна та хаус вигідні тільки дієвим правлячим силам для розкрадання та привласнення наявного майна!!!непройде багато часу і т.зв. “нова” влада буде застосовувати фізичну силу проти простих громадян для усмірення невдоволених іх діяльністю та збереження соєї влади!!!НЕ ДОПУСКАЙТЕ НОВОГО КРОВОПРОЛИТТЯ!!!

 5. Прокуратурі Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері – ви зобовязані встановити та допитати заїзжих “підріл“ з тернопільщини, які штурмували та палили приміщення. Якщо ви цього не зробите зробимо МИ, з власної ініціативи, але допитувати вже не буде кого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.