У Хмельницькому конференція “Батьківщини” привернула увагу “тітушок” і делегатів партії – ВІДЕО, ФОТО

Конференція Хмельницької районної партійної організації ВО “Батьківщина”, яка відбулася сьогодні у міському будинку культури, привернула увагу “тітушок” та делегатів партії.

Олександр Зінчук. Фото ngp-ua.info

Олександр Зінчук. Фото ngp-ua.info

Із самого початку партійна аудиторія розбилася на два табори. Першу групу очолив колишній голова районної “Батьківщини” Олександр Зінчук, який останнім часом керував (при Партії регіонів – НГП) Головним управлінням Держкомзему у Хмельницькій області. Своїх прихильників бютівець-земельник гуртував біля кінотеатру Шевченка. Їх налічувалося близько тридцяти осіб. Проскакували серед них молоді хлопці спортивної зовнішності, яких пан Зінчук відрекомендував, як членів “Батьківщини”.

"Тітушки". Фото ngp-ua.info

“Тітушки”. Фото ngp-ua.info

[sPER7eEhXx4]

Другу групу бютівців-делегатів Хмельницького району очолив виконувач обов’язків голови районної “Батьківщини” Валерій Тимченко. Його люди були виставлені при вході до будинку культури для звірки делегатів на конференцію. Також від “непрошених “гостей” районне керівництво огородилося приватною охороною, яку заздалегідь розташували на вулиці.

[YrUt93P742A]

[NajAz0DBxmI]

Як розповіли поінформовані особи, такі міри безпеки продиктовані спланованими провокаціями. Серед людей, яких привів Зінчук, було багато незапрошених депутатів. Тому вони зчинили галас, чому їм не дають дороги до залу. До речі, потрапити на конференцію не вдалося жодному представнику ЗМІ.

На думку Олександра Зінчука, в такий спосіб йому, як і в 2007 і 2010 роках, перешкоджають і не дають можливості бути в партії.

“Конференція пройшла конструктивно. Партія очищається від таких, як Зінчук”, – сказав НГП один із депутатів “Батьківщини”.

Водночас делегати конференції обрали керівником Хмельницької районної “Батьківщини” Бориса Кульбачного, депутата райради. “За” проголсоувало 50 і 52 делегатів. Він розповів НГП, що пан Тимченко відмовився від посади і поступився йому місцем.

За словами Кульбачного, поведінка Зінчука пояснюється тим, що він, позбувшись керівної посади у системі влади Партії регіонів, вирішив зберегти вплив на партію “Батьківщини”, в якій він перебуває. Таким чином, намагався когось із свого оточення проштовхнути на голову районної організації, щоби у майбутньому впливати на формування партійного списку до районної ради.

“На найближчому засіданні бюро ми розглянемо питання про виключення Олександра Зінчука з “Батьківщини”. Людей, які працювали зі злочинним режимом Януковича, необхідно люструвати”, – вважає пан Кульбачний.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 32

  1. Всіх потенційних Бютівців чіпляє за живе??? А рильце у самих “ВИДАТЬ” в пушку? Плани міняються?!

  2. бізнес проект “БАТЬКІВЩИНА” продає державні посади.

  3. мати,не означае вкрасти,а аноніму все не йметься,порахуй вкрадені гектари

  4. погано рахуеш

  5. совість порахуй своє вкрадене.

  6. злодіям місце на смітнику історії

  7. Батьківщина чистить по техеньку свої ряди. А в основному там багато розумних людей.

  8. Бо тіко такі здатні втриматись в течії. Дійсно мудрі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.