Гаврішко божився перед студентами, що ніхто у Януковича не вкраде його мрію

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентами хмельницької гуманітарно-педагогічної академії про євроінтеграційний курс України.

Як повідомляє прес-служба ОДА, висикопосадовець зазначив, що Уряд і насамперед Президент України Віктор Янукович прийняли виважене рішення щодо необхідності наявності компенсаторних важелів на випадок підписання зазначеної вище угоди. За останні чотири місяці через зменшення товарообігу з Росією Україна втратила близько 40 млрд. грн, заявив Гаврішко.

Фото з сайту ОДА

Фото з сайту ОДА

У ході бесіди посадовця з представниками освітянської ниви акцентувалася увага на словах Глави держави Віктора Януковича, який стверджує: “У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само ніхто не зіштовхне нас з праведного шляху, що веде до нашої мрії”.

Гаврішко резюмував, що єдиним правильним кроком керівництва є призупинення підготовки до асоціації з ЄС, оскільки економіку держави необхідно підтримати, перш ніж запроваджувати жорсткі санкції. Проте існують громадяни, які дотримуються іншої позиції – і це їх право. А перед владою стоїть завдання покращення життя усіх громадян, особливо соціально незахищених. Тому дії посадовців є економічно обґрунтованими та виваженими, захищаючи інтереси України, впевнений перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Як відомо, на саміті у Вільнюсі, що розпочався 28 листопада, очікувалося підписання Угоди про асоціацію України та Євросоюзу, однак керівництво країни відмовилося від цього, призупинивши процес.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.