Мер регіонал, який перебуває у Литві, передав євромесидж для свої громади

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, який перебуває з робочим візитом в Литві, заявив тверду позиції щодо євроінтеграції.

Про це він написав на власній сторінці у “Фейсбуці”.

“Цілком підтримую громаду Кам’янця-Подільського, яка прагне жити в Європейському Союзі. Спілкуючись з політиками та мешканцями Литви, я вкотре усвідомив – Європейський Союз дає багато перспектив. Для прикладу, жителі Каунасу мають робочі місця, можливість вільно подорожувати, забезпечені соціальним страхуванням, на високому рівні медичне обслуговування. Всього цього вони досягли не за один рік, адже минуло дев’ять років після вступу Литовської Республіки до Європейського Союзу і сьогодні це конкурентоспроможна, економічно розвинута країна”, – зазначив він.

“Я завжди стояв і стоятиму на позиціях того, що не потрібно боятися змін. Ми повинні дбати про майбутнє наших дітей та внуків, які сьогодні хочуть жити в європейській країні, які бажають, щоб їхні дипломи визнавав світ, щоденна праця оцінювалася на належному рівні. Сподіваюсь, що нас почують і разом ми зможемо вистояти цей непростий шлях”, – наголосив Сімашкевич.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Молодец! Не ожидал! Молодец! С чего бы это?

  2. У автора явно з аналізом ситуації не все гаразд, свободівські кримінальні бабки цьому сайту вже затьмарили очі. шановний автор саме фракція Партії регіонів та її представники за два роки прийняла 10 з 12 євроінтеграційного законів. Коли ж люди вийшли на вулиці висловити свою позицію , то ці всі «любі друзі », “сволотівці” та інші недалекі намагаються дешево пропіаритись. Цинізму не має меж.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.