Нерухомість для сина Ядухи: “Це дядько у дядька купив”

Не встиг керманич області віддихатися від грецького повітря аж тут, на малій батьківщину, знову чекала свіжа порція інформаційних сенсацій. “Поки Ви їздили у Грецію, про Вас таке понаписували… Ви не могли би коротенько пояснити, у чому проблема?” — стурбований глядач-інкогніто прорвався до ефіру вівторкових “Акцентів”.

І “улюбленого політика” Хмельниччини Василя Ядуху понесло. Мовляв, сім’я Ядухи також повинна тримати мірку — не пасти же задніх!

— Сім’я Ядухи має якихось пару сотень “квадратів”, які купила не в державному бюджеті чи у комунальній власності. Це дядько у дядька купив! — наскільки можливо щиро, намагався донести месидж до глядачів Василь Степанович.

5-001

6-001

7-001

Ай справді, чого всі домахалися? Хіба не зрозуміло голова облдержадміністрації висловився? Дядько Ядуха купив у дядька Кольгофера офісні приміщення у центрі Хмельницького за 600 тисяч гривень. Тільки ось Ядуха придбав нерухомість у Кольгофера через директора ПП “Укрбудінвест К” Володимира Гаращука, який паралельно директує у ТОВ “Либідь” (обслуговує відомий хмельницький ТРЦ “Либідь Плаза”).

— Прожити стільки років, і я не маю права мати бодай один будинок чи ще щось. Це смішно! При тому, що навкруги бари, ресторани, базари, — ратував в ефірі Ядуха-старший.

Протиставимо “голос волаючого у пустелі” статистичною інформацією від газети “Проскурів”. “На квартирному обліку при міськвиконкомі перебувають 11209 сімей. З них на загальних підставах — 10275, пільговий список першочерговиків налічує 3521 особу, а позачерговиків — 801 особу. Це інваліди війни, сім’ї загиблих, потерпілих від аварії на ЧАЕС, молоді фахівці, багатодітні родини, які виховують п’ять і більше дітей”.

Як бути цим сім’ям? Вони також прожили життя і заслужили на бодай одну приватну хатину. Хіба ні? На жаль, у них немає таких “дядьків”.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Где ваши дебильные переводчики? Ядуха он и есть Ядуха.

  2. Нема чого!

  3. Ніколи не думав, що ще остались такі люди, які купляють приміщення баласовою вартістю 40620грн., за 600000грн. В чому секрет??? В липових тут ксерокопіях чи в чому???

    • Очі відкрий, там написано 406200,00 грн

    • Вони Герої України, з церковними орденами, тобішь від Бога представлені холопам. Мама дарагая, я не такая – я жду трамвая.! Им позволено ибо они от царей произошли.

  4. Но рано или поздно сменится власть и с них (церковных орденоносцев и героев) правохранительные органы спросят по полной программе. Мама дарагая – я из Шанхая!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.