Депутати хочуть поставити заслін корупції в органах влади Хмельниччини

Депутати Хмельницької облради планують ухвалити обласну програму запобігання і протидії корупції на період до 2015 року.

Відповідний проект рішення розміщений на сайті облради.

Метою Програми є підвищення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики корупційних правопорушень та усунення причин і умов, що сприяють виникненню конфлікту інтересів.

Серед завдань Програми –  удосконалення механізму взаємодії між органами державної влади та правоохоронними органами з питань провадження антикорупційної політики; викриття та припинення злочинів у службовій сфері, підвищення ефективності оперативно-розшукових заходів у сфері запобігання і протидії корупції; забезпечення публічності у діяльності органів влади та залучення інституту громадськості до системи протидії корупції.

Загальний кошторис Програми з протидіє корупції становить 103 тисячі гривень. За ці кошти Хмельницький центр пере­підготовки та підвищен­ня кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядуван­ня, державних підприємств, установ і організацій повинен роз’яснити держслужбовцям області вимоги антикорупційного законодавства.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Нема куди гроші викинути? Хмельницький центр перепідготовки та підвищен­ня кваліфікації органів державної влади – абсолютно непотрібна установа-дармоїд. В усьму світі вже давно успішно працює дистанційне навчання, а у нас викидаються кошти на утримання ось таких от центрів.

  2. ЗГІДНИЙ на ВСІ 100.

  3. Корупціонери планують ухвалити обласну програму запобігання і протидії корупції….
    Насмішили. 🙂
    Загальний кошторис Програми з протидіє корупції становить 103 тисячі гривень.
    Печалька. 🙁

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.