До Нового року комунальники Сімашкевича відремонтують алею центрального парку за 1,7 млн. грн

Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міськради за результатами тендера 29 жовтня уклав угоду з комунальним підприємством “Комунбуд” (Кам’янець-Подільський) на капітальний ремонт алеї центрального парку.

Загальна варість робіт становить 1 млн. 751 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Реконструкцію запланували зробити за три місяці. Після ремонту у пакру з’являться оновлені сходи, пішохідні доріжки, 10 кущів самшиту, ковані ворота і огорожа.

Участь у тендері взяли три учасники. Натомість найнижчу пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «МГБ Буд-Торг» (Чернівці) – 1 млн. 491 тис. грн –  комітетом з конкурсних торгів було відхилено. Причини – в кваліфікаційній довідці працівників не зазначено розряд та стаж роботи за спеціальністю працівників, не вказано робітників, які безпосередньо виконуватимуть роботу; відсутня довідка про взяття на облік платника податків.

Крім цього, інший учасник торгів – товариство з обмеженою відповідальністю «Дан-сервіс» (Кам’янець-Подільський) поставив ціну вищу від комунальників Сімашкевича на 0,6%.

Керівником «Дан-сервіс» є депутат Кам’янець-Подільської міської ради від Партії регіонів Валерій Слободян.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.