Кияни за 300 тисяч відновлять світлосигнальне обладнання на хмельницькому аеродромі

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 18 жовтня уклало угоду з ТОВ «СДЛ монтаж» (Київ) на відновлення світлосигнального обладнання аеродрому комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”.

Вартість угоди становить 299 тис. 594 грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Планується, що до кінця нинішнього року підрядник має виконати ці роботи. Фінансування здійснюватиметься за кошти місцевих бюджетів.

Єдиний конкурент ТОВ «СТКБУД» (Хмельницький) програв торги з різницею у 18,3%.

Нагадаємо, що ТОВ «СТКБУД» виграв тендер вартістю 981,5 тис. грн на поточний ремонт аеродрому (злітно-посадкової смуги та її маркування і ремонт огорожі по периметру аеродрому). Угоду 8 жовтня уклало ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”.

Як відомо, починаючи з 2004 року, на капітальні видатки комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» за рахунок коштів обласного бюджету було спрямовано 1 млн. 337,7 тис. грн, зокрема на: влаштування пункту пропуску через державний кордон України – 254,8 тис. грн; капітальний ремонт світлосигнальної системи – 250 тис. грн; реконструкцію зливної каналізації – 782,4 тис. гривень.

Разом з тим, на погашення заборгованості із заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» було виділено 294,0 тис. грн. – у 2011 році та 300 тис. грн. – у 2012 році.

12 вересня на сесії депутати Хмельницької обласної ради ухвалили рішення делегувати Хмельницькій обласній державній адміністрації повноваження Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством «Аеропорт Хмельницький».

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.