За сім місяців промисловість області впала на 0,4%

У Хмельницькій області обсяги промислового виробництва за підсумками січня-липня 2013 року порівняно з відповідним періодом 2012 року скоротилися на 0,4%.

Про це повідомляє головне управління статистики у Хмельницькій області.

За даними облстату, в добувній промисловості і розробці кар’єрів падіння виробництва становило 26,2%, в постачанні електроенергії, газу та кондиціонованого повітря – 2,9%, а у переробній промисловості зафіксовано зростання на 2,1%.

У виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів за січень-липень 2013 приріст промислової продукції становив 9,8%. Збільшення обсягів продукції спостерігалось у переробці і консервуванні фруктів і овочів (у 5,7 рази), у молочній (на 17,3%) і м’ясний (на 16,6%) промисловості.

Разом з тим зменшився випуск продукції при виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів (на 18,2%), хліба, хлібобулочних та борошняних виробів (на 5,2%), напоїв (на 5,1%), готових кормів для тварин (на 1,7%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, в порівнянні з січнем-липнем 2012р. виробництво продукції зменшилося на 1,2%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 14,1%, а також електрообладнання на 10,3%.

У виробництві, передачі і розподілі електроенергії обсяги випуску продукції скоротилися на 2,7%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 4%. У порівнянні з січнем-липнем 2012 р. виробництво електроенергії зменшилося на 365 млн кВт.год

Протягом січня-червня цього року реалізовано промислової продукції на суму 7,7 млрд грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 5 млрд грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.