Прес-служба Лабазюка: проти нардепа запущені фейкові повідомлення

Офіційна прес-служба Сергія Лабазюка розповсюдила заяву про те, що проти народного обранця організована інформаційна атака з неправдивих повідомлень.

“Сьогодні від імені моєї прес-служби у ЗМІ була поширена інформація про використання мною матеріальної допомоги від ВРУ на відпочинок. Повідомляю, що ця інформація немає жодного стосунку ні до мене, ні до моєї прес-служби і вважаю такі дії невідомих провакативними і такими, що паплюжать мою репутацію як політика. 

Окрім того, станом на даний момент невідомими здійснюється хакерська атака на мій офіційний сайт http://labazyk.com.ua/. Тому прошу ЗМІ в разі появи на сайті провакативних повідомлень проти мене не брати їх до уваги і не вважати їх правдивими”, – йдеться у заяві.

“Офіційно повідомляю, що народним депутатам  дійсно надається матеріальна допомога на оздоровлення, але особисто я навіть не отримуючи всі ці кошти на руки як, відповідно і свою заробітну плату у ВРУ,  перенаправляю в Хмельницький благодійний фонд «Ми поруч»і вони використовуються на допомогу онкохворим, багатодітним сім’ям, перераховуються в дитячі будинки дітям сиротам.

На даний момент я перебуваю з сім’єю у м. Хмельницький і щодня провожу зустрічі зі своїми виборцями, а це жителі 188 сіл Хмельницької області з якими, відповідно до мого графіку, заплановані зустрічі впродовж липня-серпня аж до початку роботи наступної сесії ВРУ у вересні”, – каже Лабазюк.

Крім того, за інформацією прес-служби Лабазюка, офіційною адресою електронної пошти вважається press@labaziuk.com.

“Тому прошу при отриманні ЗМІ інформаційних повідомлень від моєї прес-служби враховувати тільки ті, які надходять саме з цієї адреси”, – говориться у повідомленні.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Цей лабазюк вже не знає как привернути до себе увагу, то пишуть, що він в Африці то він каже що в Хмельницькому, пусть працює як депутат та народний обранець, а не піариться завдяки дешевому піару на собі.

  2. харашо живем, Іспанія, леопарди. 9 місяців неробства і бездіяльності в парламенті, тепер курорт

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.