За червень рівень інфляції у Хмельницькій області становив 0,2%

У червні рівень інфляції у Хмельницькій області становив 0,2% порівняно з травнем.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у червні цього року на споживчому ринку Хмельниччиниі ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,1%. Найбільш суттєво (на 7,8%) подорожчав цукор. На 0,4-2,7% підвищились ціни на борошно пшеничне, безалкогольні напої, пшоно, маргарин, рибу та продукти з риби, яйця та овочі.

Водночас зниження цін відбулось на свинину, фрукти, крупи гречані, яловичину, мед натуральний, м’ясо птиці, молоко, сметану – на 2-0,4%. Сало подешевшало на 5,3%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,8%, у т.ч. алкогольні напої – на 0,3%, тютюнові вироби – на 1,2%.

Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 1,1%, що пов’язано з підвищенням квартирної плати у Хмельницькому (на 22,5%).

Збільшення цін у сфері охорони здоров’я – на 0,1% зумовлене сезонним подорожчанням послуг санаторно-курортних установ (на 2,9%).

Ціни на транспорт у цілому зросли на 0,2%, у т.ч. вартість перевезень залізничним пасажирським транспортом підвищилась на 3,8%.

Паливо та мастила стали дешевшими – на 0,4%.

Зниження цін відмічено у сфері відпочинку та культури, а також на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, відповідно, на 0,6% та 0,2%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.