Борги із заробітної плати скоротилися на 7,7% – до 13,6 млн. грн – облстат

На 1 червня  борги із заробітної плати у Хмельницькій області скоротилися на 7,7% і становили 13,6 млн. грн порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (66,9%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень, 28 заборгували своїм працівникам підприємства Шепетівки, 21 – Хмельницького, 17 – Полонського та 11 – Славутського районів.

У структурі загальної суми заборгованості 63,7% боргу утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, 29,1% – на економічно активних підприємствах, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2012р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 1,2 тис. працівників економічно-активних підприємств, або 0,5% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3405 грн., що на 29,5% більше, ніж середня заробітна плата за травень 2013р.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. А комунальники що не люди , чому їм не дали ще за травень місяць заробітньої плати .?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.