На кінець квітня подоляни заборгували 110 млн. грн за комунальні послуги

На кінець квітня заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 109,6 млн.грн., що на 13,1% менше, ніж на початок місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,2 місяця. Водночас у квітні мали борг за три місяці та більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання 16,1% власників особових рахунків, вивезення побутових відходів  – 15,4%, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 14,7%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10,6%, газопостачання – 5%.

Упродовж січня-квітня 2013р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 377,8 млн. грн (99,8% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Деражнянському, Віньковецькому та Дунаєвецькому районах (110,9–108,4%), найнижчий – у Шепетівці (83,2%) та Летичівському районі (87,6%).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.