Лабазюк заручився підтримкою нардепів задля відновлення зупинки поїздів на станції Волочиськ

Група народних депутатів України (Сергій Лабазюк, Тарас Кутовий, Василь Кравчук, В’ячеслав Богуслаєв, Богдан Бенюк, Валерій Мошенський) підготували проект Постанови про відновлення руху пасажирського поїзду Львів-Київ та перегляду руху поїздів на станції Волочиськ Хмельницької області.

Відповідний законопроект 27 травня зареєстрований у Верховній Раді.

Законотворці зазначають, що “ситуація ускладнилася через нещодавнє реформування залізничного сполучення, внаслідок якого було скасовано або ж змінено курсування низки пасажирських потягів, що з’єднували Волочиськ Хмельницької області з іншими містами України.

“Через нещодавні реформи суттєво погіршилось сполучення на маршруті потягу № 349/350 Харків – Івано-Франківськ – Тернопіль, який є одним із головних артерій сполучення для мешканців усієї Західної України. Крім цього, інші залізничні маршрути, які здійснюють перевезення пасажирів № 69/70 Львів – Донецьк, № 85/86 Львів – Сімферополь та № 49/50 Трускавець – Київ хоч і знаходяться на відповідних маршрутах, але критично скорочений цілий ряд їх зупинок. Наприклад, жоден з вище перелічених потягів не зупиняється у м. Волочиськ Хмельницької області”, – занепокоєні нардепи.

На їхню думку, “таке реформування призвело до суттєвого обмеження можливості людей добратися до місця їхньої подорожі в найбільш прийнятних для них час і за найбільш прийнятну ціну, а інколи ставить під питання саму можливість поїздки”.

Нардепи пропонують відновити рух поїзду № 93/94 Львів-Київ через станції Тернопіль, Волочиськ, Хмельницький, Вінниця; передбачити зупинки поїздів №69/70 «Львів – Донецьк», №85/86 «Львів – Сімферополь», №49/50 «Трускавець-Київ» на станції Волочиськ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Чого це Лабазюк заручився? МОЖЕ ЦЕ Кравчук чи Бенюк ініціювали? Той же Сабій від Свободи ще в січні це питання піднімав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.