У Кам’янці-Подільському пропонують автолюбителям скинутися на дороги

Кам’янець-Подільський бізнесмен, член виконавчого комітету Олександр Борейко пропонує створити благодійний фонд чи громадську організацію, яка б збирала кошти на ремонт доріг.

Про це пише місцеве видання “Вже інфо”.

Ідея збору коштів полягає у тому, що у Кам’янці-Подільському проживає 26 тисяч власників автотранспортних засобів, яким щодня доводиться їздити поганими дорогами та вбивати свої авто, витрачаючи чималі суми на їхній ремонт.

Якби кожен з цих людей здав по 200 грн., то частково цю проблему би вирішили. Якби всі власники машин здали вказану суму, то вдалося б отримати 5 млн. 200 тис. грн., які були б спрямовані виключно на ремонт дороги. При цьому враховується, що кошти не були б державними, тому не треба було б тендерів, документів, бюрократії, а відповідно, більшу суму спрямували би безпосередньо на асфальт.

Олександр Борейко готовий взятися за створення такої організації, яка б об’єднала навколо себе громаду, він також готовий нести відповідальність за кожну перераховану копійку.

Автор цієї ідеї не плекають ілюзії, що всі 26 тис автолюбителів долучаться до цієї акції, але в той же час є надія, що хоча б частково вдасться вплинути на ситуацію.

Поки ідея винесена на обговорення, приймаються конструктивні пропозиції.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.