Хмельницькі комунальники просунули своїх побратимів на ремонт доріг

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера уклало угоду з Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг (м. Хмельницький) на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста загальною вартістю 5,4 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

За шість місяців комунальний підрядник узяв зобов’язання відремонувати 19 вулиць: Козацька, Щорса, Гайдара, Водопровідна, Кам’янецька, Чорновола, Шевченка, Волочиська, Проскурівського підпілля, Проспект Миру, Рибалка, Прибузька, Свобода, Зарічанська, Курчатова, Пілотська, Західно-Окружна, Володимирська, Подільська.

В цілому вуличний ямковий ремонт має бути проведений на 26169 кв. см дорогах.

Під час тендера меншу ціну лота запропонувало Товариство з обмеженою відповідальністю «Будінвест–МВ» – 4,4 млн. грн. В Єдиному державному реєстрі засновником підприємства виступає Гагік Авакян.

Комітет конкурсних торгів відхилив пропозицію «Будінвест–МВ», мотивувавши тим, що цей учасник не зможе своєчасно надати послуги з поточного ремонту.

Також у довідці «Будінвест–МВ» не вказаний обслуговуючий банк (банки), як того вимагає п. 3.1. Додатку 1 документації конкурсних торгів. Деякі сторінки конкурсної пропозиції не завірені печаткою та підписом уповноваженої особи,  фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва, з якого зроблено копію та додано до складу конкурсної пропозиції, не підписаний керівником та головним бухгалтером і не містить відбитка печатки.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.