Антинаркотична акція: “будівельники” Ядухи, “халявні” артисти і гордий Герега – ФОТО

шарик

У Хмельницькому за ініціативи Управління МВС України в області відбувається соціальна акція “Мій вибір – життя без наркотиків”. Як сповістили організатори, захід приурочений до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним оборотом, що відзначається щорічно 26 червня.

[5v_YuPEmNRs]

Ремарка до відео. Зверніть увагу: на 56 секунді виступу обласного керманича міліціянтів Сергія Шутяка на задньому плані заступниця голови ОДА-керівниця апарату Лілія Бернадська в унісон, очевидно, повторює пошепки репліку “чудовий концерт”, сказану Шутяком.

Міліціянти спільно з обласною владою до святкування “червоної дати” підійшли творчо, залучивши спортивні колективи з семи областей на змагання з фехтування, велобайку, скейтборду, тхеквондо, панкратіону, міні-футболу.

гасло

За студенство відповідав безпосередньо ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук. Він божився, що його молодь не відірвана від навчального процесу.

— Якраз навчання у першу зміну закінчилося о 13.10. Тому близько 200 студентів, без відриву від навчання, прийшли сюди, на Майдан, — сказав керівник комунального ВНЗ.

На антинаркотичній акції були помітними й поодинокі представиники молодіжного крила Партії регіонів. Їхні футболки “Будуємо Хмельниччину разом” надавали певне політичне забарвлення цьому заходу.

ПР

Не втримався від слів вдячності губернатор Хмельниччини Василь Ядуха на адресу Президента Віктора Януковича. Останній, до речі, не так давно ліквідував Міністерство молоді та спорту України як самостійну одиницю. Щоправда, потім оговтався і знову відновив.

— Цьому питанню, розвитку молодих людей, придається велике значення в державі. Адже вони майбутнє нашої неньки-України, — розчулився В.Ядуха.

ядуха

До боротьби з накроманією хмельницькі міліціянти залучили справжню “роту” зірок української естради: Олександр Пономарьов, Наталя Валевська, Міла Нітіч, Іван Березовський, Віктор Шайда, Андрій Кліменко, Олена Мороз, Майя Оніщук, Андрій Романіді, Олена Польова, Діана Бідюк, гурт «Ритм-мен», гурт «Станза», естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області під керівництвом Сергія Рабійчука.

плакат

Доволі цікаві пояснення вдалося отримати з цього приводу у головного міліціянта регіону, генерал-майора міліції Сергія Шутяка і голови ОДА Василя Ядухи. Обоє стоять на своєму, що зірки співатимуть “в холосту”.

— З усіма артистами, котрі виступатимуть у Хмельницькому, ми підтримуємо дружні стосунки. І давно вони нас (міліцію – НГП) представляють у Києві на кшталт наша Хмельниччина, наша міліція. Ми їм запропонували взяти участь на акції “Мій вибір – життя без наркотиків”. Ті, хто відгукнулися, безкоштовно співатимуть, — сказав С.Шутяк.

— Проведення акції узгоджене з Міністерством внустрішніх справ України та відповідним обласним відомством. Ніхто ні у кого не просив коштів. Артисти, котрі приїжджають на чолі з нашим земляком Олександром Пономарьовим, згодилися виступити, як благодійники. Тобто безкоштовно, не вимагаючи й десяти гривень на проїзд, — підтвердив В.Ядуха.

Та, незважаючи на полум’яні заперечення чиновників, головним рекламним обличчям антинаркотичної акції, став народний депутат України від Партії регіонів Олександр Герега. Гасла “Твоє життя має сенс” і “Наша країна має майбутнє”, підкріплені прізвищем небідного регіонала.

герега

Усі фото Віталія Тараненка.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 10

 1. Гроші на вітер.

 2. И не проехать не пройти.Нужно было именно в час пик перекрыть всё движение в центре города,в угоду власти.На хер оно было нужно именно в это время,неужели нельзя было сделать это на 3 часа позже и все были бы довольны,но тогда у генерала и Васи рабочий день уже бы кончился,а в своё личное время мы им на х не нужны.Вот и весь секрет.А то чешут тут по ушам.Мы же не кролики.

 3. головне шо з “артістами”.
  стидоба

 4. гляньте на тих двох чмошників-чинуш зліва

 5. побільше б таких заходів у кожному місті!!!!!!!!!!!

 6. Особисто був присутній на цьому заході, бо тема дуже болюча ! приймаю участь у багатьох демонстраціях, акціях, мітингах для покращення нашого майбутнього (захист навколишнього середовища, майбутнє без наркотиків, життя без насильства і т.п.). Організаторам заходу великий РЕСПЕКТ! Все що відбувалось і на площі, і біля Шевченка подобалось оточуючим і це дійсно корисний захід.

  Не розумію до чого тут ця вся критика? Один раз в тянучці постояли, от біда! А вот згадати зимові замети і як їх в нас в місті швидко розгребли, то це чомусь не коментувалось!

  Я не прихильник влади, а як зазначав раніше-прихильник таких заходів і був до кінця (за дев’яту вечора) і всі представники, організатори були там до останього, а не до кінця “свого робочого дня”

 7. І взагалі, краще б пішли і дерево посадили, або зробили ще щось корисне для суспільства, а не коменти тут писали.

 8. артисты выступали просто супер, особенно Панамарёв! Побольше бы таких концертов!

 9. захід класний, але… питання в іншому: чому міліція його організувала, а на концерті всі думали, що це Герега. Як на мене відповідь проста: той дав гроші! То навіщо розповідати, що нікому нічого не платили? Це перше. А друге – гляньте на сцену, і де той “стоп-наркотики”? Та всі бачили лише “ГЕРЕГА”. То до чого чи проти чого був захід?

 10. вам не пофік хто його організував?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.