На придбання товарів та оплату послуг населення Хмельниччини витрачає 81,8% своїх доходів – облстат

За попередніми даними, номінальні доходи населення Хмельницької області за 2012р. порівняно з 2011р. збільшилися на 10% і становили 34,5 млрд.грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області

Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 7,9%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактора, – на 7,7%.

Наявний доход у розрахунку на одну особу становив 20,3 тис.грн., що менше від середнього значення по Україні на 15,1% та у 2,4 раза – від найвищого рівня наявного доходу в розрахунку на одну особу серед регіонів України та у Києві.

Основною складовою доходів населення області є заробітна плата, проте її питома вага становить лише 32,9% доходу. Вагомими залишаються соціальні допомоги, які становлять 23,7%; прибуток, який отримують фізичні особи від результатів своєї виробничої діяльності, займає 20,9% в доходах громадян області.

На придбання товарів та оплату послуг населення витрачає 81,8% своїх доходів. Це означає, що більшість жителів області не мають змоги робити заощадження та використовувати кошти на інші потреби.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.