У 2013 році губернатор Прус заробив 54 тис. грн – ЗМІ

У 2013 році голова Хмельницької ОДА Леонід Прус заробив 54 тис. грн., тобто трохи більше як 4500 грн на місяць

Про це пише “Газета “Поділля”.

Річні доходи його дружини становили 20,4 тис. грн., з яких  6 тис. грн зарплата, тобто 500 грн на місяць. Решту 14,4 тис. грн вона отримала відстрахових виплат, страхових відшкодувань, викупних сум і пенсійних виплат.

Задекларував Прус квартиру 39 кв. м і гараж. Також показав дві земельні ділянки, відповідно, 1400 кв. м і 2 га.

У володінні родини губернатора рахується будинок плошею 51 кв. м та дві земельні ділянки – 2 га і 4,9 га.

Крім цього, в автопартку Пруса є автомобіль “Шевроле Авео” 2008 року випуску.

15 березня 2014 року Леоніда Пруса призначено головою Хмельницької ОДА. До призначення був директором Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. Нормальна декларація, як на агронома,головне дивитись,щоб не переросла в БУЧУ під КИЄВОМ!

 2. Губернотор то нормальний, але з районів мразь до влади рветься і якщо він ту мразь відфільтрує честь йому і шага

  • Для мене люстрація – це певна дуже складна і неприємна процедура очищення, яку необхідно пройти державі у випадку, коли її механізми самоочищення не спрацьовують.
   Слово “люстрація” зараз крутиться у головах багатьох людей, часто згадується в пресі, але можна з великою точністю говорити про те, що кожен в це слово вкладає свій зміст. Дуже часто розуміння люстрації кардинально відрізняється. Для одних це спосіб боротьби із корупцією, для інших це очищення від тих, хто вже був при владі, для третіх – покарання осіб, які були причетні до злочинів, свідками яких ми усі стали в Україні. Насправді є ще дуже багато інших розумінь, що таке є люстрація і чому вона необхідна.
   Для мене люстрація – це певна дуже складна і неприємна процедура очищення, яку необхідно пройти державі у випадку, коли її механізми самоочищення не спрацьовують.
   Це чимось подібне на ситуацію, коли людина захворює на тяжку хворобу, таку, наприклад, як рак. І коли щоб видужати вже недостатньо сил внутрішнього імунітету і пігулок. В цьому випадку проводять сеанси хіміотерапії, які можуть допомогти цій людині вижити або ж ні – і тоді вона помирає.
   По суті хіміотерапія вбиває або принаймні пригнічує активність “поганих” клітин з метою, щоб організм за допомогою нових сил і клітин, які не вражені цією хворобою, змогли подолати цю недугу.
   І лише після такого “перезапуску” організм знову здатний до самоочищення. Те саме відбувається з державою, як із організмом, який має різні органи і системи, що допомагають боротися як внутрішніми, так і зовнішніми загрозами. Водночас коли тяжкий недуг корупції, нехтування законом та правами людини охоплює практично весь державний організм, у тому числі й системи, які покликані захищати від цих негативних явищ, то необхідність неприємної процедури люстрації стає очевидною. Це вже питання життя і смерті для держави.
   Однак для того, щоб люстрація принесла користь, а не стала посмертним вінком, важливим є, як і під час хіміотерапії, точно визначити мету, напрямок і силу такого втручання. Власне тому для тих, на чиї плечі випала ця нелегка місія – проводити люстрацію – принципово важливим є визначення точних критеріїв її проведення, які б відображали той рівень очищення, який необхідний для подальшого ефективного виконання державою своїх функцій. Не менш важливим є наявність прозорих процедур здійснення люстрації та неухильне їх дотримання.
   Без цього дуже великий ризик того, що люстрація не принесе користі через недостатній рівень впливу і, як наслідок, хвороба продовжуватиме добивати державний організм. При цьому непропорційний рівень цього впливу в поєднанні із процедурними проблемами здійснення люстрації також може призвести до неможливості виконання державним організмом своїх функцій.

 3. подейкують що ПРУС ТА СТЕБЛО В 2014 році отримали квартири!!! Напевно дуже “гарно” ПРАЦЮВАЛИ !!! до РЕЧІ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ від ГАЛИНИ ГУЛКО – колишньої наставниці ЛЕСІ СТЕБЛО!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.