Дороги Хмельниччини у числі найрозбитіших – рейтинг “Кореспонденту”

Дорога Летичів-Хмельницький визнана рейтингом журналу “Кореспондент” однією з десяти жахливих автотрас України.

Як пише це видання, на ділянці дороги, що ближча до міста Летичів, швидкість пересування близька до нуля.

Фото журналу “Кореспондент”

Крім цього, відрізок цієї дороги Требухівці-Голосків неодноразово був “призером” у мапі “Ганьби Укравтодору”, яка в режимі реального часу показує стан українських доріг, з’явилася в Інтернеті та розміщена на сайті телеканалу ТВі. Згідно з інформацією, інтерактивна мапа дозволяє переглянути з прив’язкою до місцевості відео користувачів сервісу YouTube, завантажене протягом останніх кількох днів.

[1xWhkuFz2L8]

Нагадаємо, що заступник голова Хмельницької облдержадміністрації з економічних питань та інвестиційної політики Леонід Гураль на прямій телефонній лінії у 2012 році заявив, що півмільйона гривень з дербюджету планували направити на будівництво і капітальний ремонт доріг М-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград-Знам’янка (відрізок Летичів-Меджибіж), Н-03 Житомир-Чернівці (траса на Кам’янець-Подільський) та об’їзна до райцентру Дунаєць.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Де влада, де Ядуха – “патріот” області, 1 травня по дорозі з Вінниці до кордону з Хмельниччиною працювало 4 бригади дорожників, дорога майже відремонтована, тільки переїхали на Хмельниччину, і почалось “покращення” – до самого Хмельницького ні метра дороги не відремонтовано, ні одного чоловіка не працює. Лисого на гній, геть ригоанали!!!!!!!!!!!!!!!

    • За такі досягнення Кольгофера зятя Коцемира уже висунули в більш потужніший Хмельницький район

  2. цитьте окаянні. Лисий слухає пісні про себе

  3. допоможіть!!!!! в селі гвалтівник!!! не знаю куди звернутись!!! прокуратура не дає хід справі!! гвалтівник побив та згвалтував 12-річну дівчинку! не не перша спроба звалтування неповнолітніх! погрожує дітям травматичною зброєю (прикладає до сконі й погрожує вбити або покалічии батьків) прострілив вікна в деяких хатах та в магазині.. люди бояться за дітей але мовчать.. він разом з матірью відкрито заявляють що дали хабаря в міліції.. люд у відчаї!!!!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!

  4. звертатися за номером телефону 098-520-65-54 або 096-953-29-77

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.