На Хмельниччині почастішали випадки жорстокого поводження правоохоронців з людьми

З початку цього року до органів прокуратури Хмельницької області надійшло 37 заяв і повідомлень про жорстоке поводження правоохоронців з людьми, з них 31 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це НГП повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

За окремими фактами до суду направлені кримінальні провадження з обвинувальними актами. Наприклад, прокуратурою Дунаєвецького району скеровано до суду два кримінальних провадження стосовно чотирьох працівників міліції Дунаєвецького райвідділу, які обвинувачуються у перевищенні службових повноважень, незаконному затриманні та спричиненні тілесних ушкоджень потерпілим. Аналогічне провадження стосовно працівника Хмельницького райвідділу направлено до суду прокуратурою Хмельницького району.

У прокуратурі області зазначають, що судова тяганина у цих справах не сприяє протидії насильству та жорстокому поводженню з людьми. Наразі у провадженні місцевих судів перебуває 3 кримінальні справи та 3 кримінальних провадження про злочини цієї категорії стосовно 14 осіб. Але по жодному  впродовж тривалого часу судами не прийнято кінцевого рішення.

«Правопорушення з боку правоохоронців мають підвищений суспільний резонанс. У кримінальному процесі є нові підходи до оцінки доказів та їх допустимості. Враховуючи це, слід викоренити практику застосування недозволених методів слідства», – наголосив прокурор області Сергій Соляр.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.