В Хмельницком массовый мор рыбы

В Хмельницкой области – массовый мор рыбы. Река Южный Буг кишит дохлой рыбой. Часть заморенной рыбы прибило к берегу. А на дне – сплошное кладбище, говорят рыбаки.

В городе стоит невероятная вонь. Такого массового мора речной фауны на Южном Буге не помнят.

Местные подозревают, что виновен во всем здешний сахарный завод. Якобы нечистоты из завода, которые стекают в реку, и отравили рыбу.

В настоящее время ситуацию выясняют экологи, санэпидемстанция и прокуратура. А рыбаки собирают деньги на новых мальков для родной реки.

Автор: ol_-@ukr.net

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ШАНОВНІ ХМЕЛЬНИЧАНИ! Давайте назбираємо грошей на зарибленя річки П.Буг! І буде як в тому анекдоті: “Одного року посадив чоловік 10 соток картоплі. Влітку колорадський жук з’їв всі десять соток. Наступного року чоловік посадив 50 соток картоплі. Влітку колорадський жук з’їв 50 соток. Наступного року чоловік вирішив посаджу гектар картоплі – най той жук ВДАВИТЬСЯ!” Тож і з тим зарибленням доки такі “господарники” господарюватимуть на цукрових заводах – не бачити в П.Бузі рибам життя!!!

  2. а на що ще їм назбирати грошей?))))
    но нові дороги,на реконструкції, на благоустрій міста!)))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.