Який мер, такі й дороги

У продовження теми про стан дорожнього покриття, надаю повний скан відповіді на моє депутатське звернення з приводу капітального та поточного ремонту доріг у Хмельницькому  з 2006 по 2012 роки.

1 001

Кілька загальних цифр:

– в 2006-2012 років у Хмельницькому на ремонт доріг було освоєно понад 100 мільйонів гривень.

– з них понад 28 мільйонів – поточний ремонт, латання ямок.

– за цей час капітально відремонтовано понад 170 обєктів;

– 251 тис. кв.м. доріг – поточний ремонт асфальтобетонного покриття;

– 91 тис. кв.м. – поточний ремонт щебеневого покриття.

Загальна протяжність доріг у Хмельницькому майже 430 км.

Об’єми виконаних робіт, поданих у відповіді на папері доволі великі, але на якість доріг це вплинуло мало. Папір стерпить все, а от дороги вимагають дбайливого ставлення та якісних робіт. Згадалося, як звітував Укравтодор про 97% відремонтованих доріг, а по них ні проїхати ні пройти. Може чиновники в іншому світі живуть?

Додаю також перелік капітально відремонтованих доріг. Особливо цікаво подивитися, які дороги ремонтувалися з 2010 року і у якому стані вони тепер.

2 0013 0014 001

Згідно норм, дорожнє покриття має як мінімум 3 роки гарантії. Як приклад частина дороги по вулиці Камянецькій від зупинки «Памяті Героїв» до вул.Тернопільської. Відремонтована у 2010. Витрачено понад 4 млн. гривень. Вже ремонтувалася ямково.

5 0016 001

Роздумуючи на проблемами якості виконання робіт доцільно звернути увагу і на підрядні організації, які будували та ремонтували дороги у місті з 2006 по 2012 роки. Раджу скористатися пошуком ЄДР і переглянути дані про кожного підрядника.

7 001

Мені впали у вічі організації з екзотичними назвами: «ПП “ПІЧ-ЛЕЙК» (село Розсоша Хмельницького району, керівник Акопян Оганес), ПВКП “ІЛІАДА” (зареєстрована в квартирі на вулиці Курчатова, керівник – Нетяга В.), ПРИВАТНА ФІРМА “КАЛЮС” (Авакян Сурен), ТОВ «Альпсервіс» має харківську прописку, «МВМ-13» – шепетівську.

 

Теги: , , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

39 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.

Коментарів: 18

 1. еще Аванесы нас намахивают.

 2. І що далі? Ну, поговорили, а як вирішувати проблему?

  • як вирішувати? відрубати руки тих хто краде та й все.
   он профспілкову вулицю робили багато років назад і стоїть, бо не вкрали, або вкрали мало, так само інститутську чи проспект – дорогам вже років по 10 нічого стоять. а там де крали яма на ямі ямою поганяє.

 3. повиганяти і притягти до відповідальності чиновників, які дають підряди і підписують акти виконання робіт.

 4. Участок дороги зроблений КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг від Кам”янецької до Хотовицького по вул. Інститутській , зроблений ще десь у 2007-2008 роках , та ще декілька участків які були виконані цією організацією і асвальтом зробленим у м.Хмельницькому, не спостерігаються ями та руйнування асвальтопокриття, так для чого сьогодні давати заробити якимось “хачикам” та приватним фірмам.Коли є новий асвальтоукладчик та каток, для чого місто тратило кошти на придбання цієї, техніки яка стоїть без діла а люди без роботи !!!!???

  • я також за те, щоб комунальним підприємствам віддавали підряди.

  • Наше КП по дорогам не має можливості проводити масштабні ремонти. Підрядчики в тому числі кладуть асфальт придбаний за предоплату, чого не може зробити КП, а виробники асфальт дають тільки після надходження коштів. Багато ньюансів є. Це на перший погляд здається що дати тому, чи змінити того і все владнається. Але те що розкрадаються кошти то є факт і це перше що треба впорядкувати. Крадіть 20 % но не 50%. Встановіть рентабельність 20% за освоєння бюджетних коштів.

 5. Ну молодцы на бумаге все дороги отремонтировали, все бабло потратили, а теперь лопаты в руки и за работу , не на словах а на деле!!!

  • Мельник відзвітував точно як Азаров – все відремонтовано, все зроблено, гроші потрачено.

   а ми їздимо по ямах, б’ємо машини, крутимо ноги.

 6. Этот отчёт составлял какой-нибудь клерк,а Мельник его подмахнул неглядя. Не царское это дело в п…. ковыряться.

 7. Скільки Мельник бере відкату на кілометрі дороги?

 8. Просто нема слів, порядку в нашій країні як небуло, так і небуде….

 9. таких хренових доріг на моїй памяті водія ще не було. де та влада, будете ремонт робити чи все вкрадете.

 10. Яка влада такі й дороги!

 11. НАСТЯ ПАНАСЮК, 3 ГОДА МИЕЛОДИСПЛАСТИЧЕСКИЙ СИНДРОМ ТРЕБУЕТСЯ СРОЧНАЯ НЕРОДСТВЕННАЯ ТКМ http://helpkids.org.ua/newkids/panasyuk-nastya/

 12. поки буде Мельник, Шаповал доріг не буде, зараз залатають і вкрадуть, рік пройде буде те саме

 13. Нехай вже Яник приїде. Може хоч щось відремонтують…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.